Наближається епідемія доброти! Долучайтесь!

Share

Усміхнись Шановні ФРІшники, пропонуємо Вам долучитись до відзначення Міжнародного дня спонтанного прояву доброти, який припадає на 17 лютого 2011 року. Цей день дасть можливість людям задуматись наскільки важливо робити на перший погляд елементарні речі: подякувати, посміхнутись, підтримати гарним словом.

Посміхнись, бо у нас революція доброти

Минулого року Вінниця відзначала цей день під назвою «Епідемія Доброти». Понад 500 активних вінничан взяло участь у заході, також до нашого міста завітали майже усі національні ЗМІ. Цей день став поштовхом та прикладом для інших. Більше 15 різних акцій та флешмобів могли побачити та відчути жителі міста. Захід тривав один день, проте наслідком стало усвідомлення, наскільки щирі, добрі та відкритті Вінничани. Багато учасників «Епідемії доброти» потоваришували, результатом чого були організовані різні заходи в продовж року, це і фестивалі, і майстер-класи, і благодійні акції та багато іншого. Деякі учасники почали активно займатись громадською діяльністю. Це приємно втішає, і є прикладом того, як один день може змінити, наповнити приємними моментами життя людей та громадську життєдіяльність міста.

Віктор Бронюк відкриває скриньку доброти

Цього року плануємо поширити гарний приклад та досвід по Україні. Ми шукаємо партнерів, аби розповсюдити «Епідемію доброти» по нашій країні.

Від нас ви отримаєте: усі матеріали, які були напрацьовані нами під час минулорічної акції. Також план по проведенню цьогорічної акції. У кожному місті буде своя скринька доброти. Всім хто приєднається до заходу ми надішлемо картки: «робіть гарні справи», «посміхнись» та «щастя вам». Обіцяємо підтримку та постійну консультацію! Кожне місто саме обиратиме формат відзначення дня спонтанного прояву доброти, будуть лише деякі узагальнюючі речі, аби вся Європа та весь світ побачили і відчули, що в Україні: «Епідемія доброти», у кожному куточку!

Всі національні ЗМІ

Приєднуйтесь, не вагайтесь! Минулого року наш захід розпочинався з трьох людей та однієї акції, а завершився більше 500 зареєстрованими учасниками та 15 акціями. Все у ваших руках! Не залишайте своє місто без свята добра!
Просимо повідомити про вашу згоду до 17 січня.

За довідками та питаннями звертайтесь за номерами:
0969158640,  Alen_eko@i.ua Кирилюк Альона
0677403517, 0936232250  silentium22@i.ua Коваленко Крістіна

Група ВК: http://vkontakte.ru/club14873508

вітаємо у долині доброти

Позитивні стікери для працівників ДПС

Скринька доброти

Учасник доброти

One thought on “Наближається епідемія доброти! Долучайтесь!

Залишити відповідь