Відбулася зустріч проекту Миколаївської ФРІ «Школа громадської активності» з Дмитром Мурашко!

Share

«Хто не живе ні для кого, той не живе і для себе», – такі слова стали гаслом третьої зустрічі проекту Миколаївської ФРІ «Школа громадської активності», яка відбулася 3 листопада в актовому залі Центральної міської бібліотеки імені Кропивницького.
Гостем даної зустрічі став визнаний лідер молодіжного руху Миколаївського глиноземного заводу, директор «Центра соціальних програм РУСАЛу в Україні» Дмитро Михайлович Мурашко.

Як відомо, «Школа громадської активності» – це яскраві зустрічі з відомими людьми міста, це цікаві розповіді про основні досягнення їхньої діяльності та внесок у покращення життя жителів міста, це думки успішних людей щодо творення громадянського суспільства, це досвід роботи, мета якої – зробити у тій чи іншій сфері місто кращим.
Зустріч з Дмитром Михайловичем була незвичною. Так, він досить багато розповів загалом про благодійництво, про свою діяльність, про історію та основні проекти «Центру соціальних програм», про розвиток громадянського суспільства в інших країнах, які він відвідав, про внесок молоді у творення змін та майбутнього. Але родзинкою, особливістю цієї зустрічі стало те, що її атмосфера була настільки теплою та сповненою любові! Стільки чесності та надзвичайного бажання й далі творити добро! Стільки важливості тих справ, які вже зроблено! І такий заклик до присутніх представників молоді творити життя міста, області, країни – майбутнього!
Це надихає. Дає запал. Дає прагнення вдосконалюватись та вдосконалювати.
Дмитро Мурашко стверджує: “Мы всего не решим, но можем выстроить из маленьких кирпичиков дом, в котором всем будет уютно жить. И название дому – Николаев”
З великою вдячністю Дмитру Михайловичу залишилися усі, з великою відповідальністю поставилися до порад гостя, пропустивши крізь себе слова, переповнені благородних цілей.

Залишити відповідь