Інфокампанія “СТУДЕНТИ – СИЛА” до Міжнародного дня студентів

Share

Інфокампанія "СТУДЕНТИ - СИЛА" до Міжнародного дня студентів17 листопада студенти всього світу відзначають Міжнародний день студентів. Цей день було встановлено на честь подій 1939 року, коли нацистські війська жорстоко подавили студентський опір у Празі.

Міжнародний день студентів – день солідарності між студентами різних країн, день активності, академічної свободи та справжнього студентського духу – новаторства, вдосконалення, мрій, змін.

Попри те, що 17 листопада сприймається та позиціонується багато ким лише як черговий привід побенкетувати, для мільйонів Homo Studentius по всьому світу цей день є символом великої сили студентської спільноти, яка в усі часи була визначальною в житті багатьох держав.

Харківська ФРІ та Міжнародний молодіжний правозахисний рух відзначають Міжнародний день студентів проведенням інформаційно-просвітницької кампанії “СТУДЕНТИ – СИЛА”.

Запрошуємо тебе взяти участь у серії різноформатних заходів, які нададуть тобі нові можливості для розвитку, дозволять знайти нових друзів та корисно й цікаво провести час. Сподіваємося також, що ця кампанія започаткує змістовну дискусію про роль сучасних університетів та студентів в житті суспільства.

ЗАХОДИ:

Це тільки початок! Стежте за анонсами! :) Буде багато цікавого!

Хочеш провести свій захід, приурочений до Міжнародного дня студента? Звертайся!

Розкажи про кампанію друзям! ВКонтакті

One thought on “Інфокампанія “СТУДЕНТИ – СИЛА” до Міжнародного дня студентів

Залишити відповідь