День молоді в Миколаєві Львівської області

Share

День молоді

27 червня біля міського палацу культури відбулись заходи, приурочені Дню молоді. Урочисте, радісне свято зібрало на майдані представників різних поколінь. За ініціативи Миколаївської міської організації ВМГО  “Фундація регіональних ініціатив” відбулась інтелектуально-розважальна гра-квест  “Гра розуму”, у якій взяли участь дві команди “Капелюшки” та “Опришки”. Ведучим гри був Андрій Тупис – спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА.

Гра поділялась на три етапи: перший – візитка команди, другий – невеличка вікторина у вигляді коротких запитань із варіантами відповідей, орієнтованих на історію нашого містечка, і третій, власне, квест – це така собі пригодницька гра, що має певну сюжетну лінію, для проходження якої потрібно розв’язати декілька логічних задач. Звичайно ж, існує ряд послідовних підказок, які організатори раніше заховали у різних частинах міста. В даному випадку організатори обрали об’єктом історичні пам’ятні місця Миколаєва. Завдання вимагали кмітливості, логіки та винахідливості. В результаті переможцем квесту стала команда “Капелюшки”, яким першим вдалось розгадати логічне завдання.

Далі програму свята продовжив цікавий насичений захід – конкурс караоке, ведучим якого був Андрій Щебель – керівник служби у справах дітей, сім’ї та молоді РДА. Молодь Миколаєва виявилась досить ініціативною та проявила хороші музичні здібності. Кожен учасник конкурсу отримав змогу відчути себе в ролі зірки. Загалом спробувати свої сили в майстерності виконання співу зголосилося 9 учасників. Переможцями конкурсу карооке стала Марія Івашків, яка виявилася улюбленицею публіки за кількістю бурхливих оплесків і таким чином посіла перше місце. Друге місце зайняла Марта Плішило, а третє – Мар’яна Попович.

Переможці конкурсів були нагороджені заохочувальними призами, придбаними за кошти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

На завершення святкування була організована молодіжна дискотека.

Оксана Винницька

One thought on “День молоді в Миколаєві Львівської області

  1. Друзі, вітаю!!!! Класний захід – молодці!!!!
    Дякую, що не забули висвітлити івент на сайті!!! :)

Залишити відповідь