Що смачніше – велосипед чи печиво?

Share

Більше 2-х десятків велосипедистів з’їхалися з усього міста до площі свободи, щоб погодувати водіїв печивом – символом хрустячих велосипедистів, які гинуть під машинами з величезним хрустом.

Тому, запасшись печивом, та інформ-буклетом кожен велосипедист почав дарувати символічний дарунок водію, так би мовити на згадку, що машини – не єдиний транспорт на дорозі.

Евген Демченко

Цією акцією ми хочемо простягнути руку водіям, сказати, що ми також рівноправні учасники дорожнього руху і хочемо, щоб ми разом, спільно, використовували дорогу, і не було ніяких проблем.

Водії ж по різному сприйняли акцію, однак більшість проблеми не бачить, і велосипедисти їм не заважають. Однак, висловлювали думку, що велосипедистам заважають припарковані машини, обабіч догори.

Проте у організаторів є надія, що завдяки подібним заходам у місті водії почнуть звертати і на них увагу, а не тільки видавлювати з дороги на тротуари, тим самим порушуючи закон. А міська влада почне вирішувати проблеми не тільки пробок та латання асфальту, а й розміткою на дорозі проїжджої частини для велосипедиста, щоб кожен з водіїв знав, де його частина дороги!

Анна Власенко

Залишити відповідь