В селі Ігнатпіль Євробасівці відкриють парк для діточок та мам

Share

Клієнти не забарилися
В селі Ігнатпіль Овруцького району на Житомирщині повним ходом йде підготовка до приїзду Євроавтобусу. Вже 11 травня тут відбудеться європейсько-українське облаштування парку відпочинку для молодих мам та дітей! Волонтери Ігнатполя – старшокласники на чолі з місцевим координатором волонтером ООН Тамарою Репйовою та за активного сприяння сільського голови підготували місцину для відкриття парку, побудували пісочниці для діточок, а окрім того, побілили стіну, яку розфарбовуватиме місцева молодь з десантом європейців з Євроавтобусу.

До приїзду Євроавтобусу готуються всі відібрані до маршруту населенні пункти.

В селі Іліча на Донеччині учні Аграрного технікуму вже заклали ландшафтний парк, вирили криницю та чекають на приїзд архітектора Ірини Білецької, під керівництвом якої 19 травня разом з європейцями будуватимуть хату-мазанку…

Нагадуємо: Євроавтобус – це польсько-українсько-німецький молодіжний проект, в рамках якого автобус на борту з молодими лідерами країн Європи з 10 по 25 травня подорожуватиме маленькими містечками та селами України. Детальний маршрут та програма проекту на сайті – www.eurobus.org.ua.

Головним ініціатором та виконавцем проекту в Україні є Харківська ФРІ.

Залишити відповідь