Семінар із стратегічного планування діяльності Івано-Франківської ФРІ

Share

Знову повертаємось у "Є")28 квітня 2010, у приміщенні галереї книгарні “Є”, відбувся перший семінар із стратегічного планування діяльності Івано-Франківської ФРІшки. На семінарі також був затверджений склад правління ІФ ФРІ, узгоджено план діяльності по проведенню майбутніх заходів.

Проведення семінару звичайно було закладено у плані діяльності нашої ФРІшки, от тільки тоді я ще не знав наскільки ефективним виявиться подібна робота. Можливо помилково, можливо ні, але ми вмістили у один семінар безліч,  невирішиних питань, які уже нікуди було відкладати. Маю на увазі, узгодження плану діяльності, його редагування, також голосування і проведення устан. зборів, аналіз майбутніх заходів та їх обговорення.

Отже спершу вирішувалось питання плану діяльності на найближі місяці, оскільки зрозуміло, його потрібно редагувати. Після презентації ФРІшки у місті, з’явилося більше можливостей зв’язку і співпраці з іншими молодіжними організаціями. Це звичайно вносить свої зміни, будуть нові заходи, пр оякі повідомимо у анонсах.

Що до установчих зборів, то голосуванням були затвердженні Голова ІФ ФРІ, заступник, та голова правління і члени правління. Також велася розмова про направлення ФРІшників у департаменти, проте питання залишається відкритим. Чекаємо на тих хто захворів, чи не доїхав).

Коли усі ці вихідні і свята перемог закінчаться у нас відбудеться літерат. вечір(назва у проекті) , який вирішено провести у форматі вільного виступу. Скоро у місті з’являться афіші із запрошенням для молодих людей, що пишуть своє і не проти цим поділитись,  також і самі ФРІшники даватимуть першу пробу пера.

У зв’язку з проведенням конференції у Києві, тренінг “Школа громадської активності” перенесемо на наступний тиждень.

Таким був перший семінар із планування діяльності нашої ФРІшки,  на якому були присутні і нові обличчя. Уже за місяць проведемо другу частину семінару. Нові події, нові люди, усе змінюється, а ФРІ не стоїть на місці).

Залишити відповідь