Навчаємось нових медіа та “не вбивати час” в інтернеті

Share

10 квітня, о 12 год. у приміщенні Івано-Франківської книгарні “Є”, розпочався тренінг для молоді міста, що пройшов під “акомпонемент” слів: “Не використовувати інтернет просто вбиваючи час”. Метою тренінгу стало навчання молоді, та зокрема ФРІшників того, як ефективно використовувати новітні можливості інтернету в громадській діяльності. Темою ж навчання, Євген Демченко, що любязно погодився провести тренінг у нашому місті, обрав “Інтернет ефективність”.

Отже дощовий ранок 10 квітня, останні приготування, останні гості. Розпочали зі знайомства. Кожен з учасниківнавчання розповів трішки про себе та ті цілі, у яких найчастіше використовує інтернет, його ресурси та можливості. Символічно, що саме останній учасниці вдалось підкреслити думку кожного про те, що зазвичай ми не ефективно використовуємо ту інформацію яку надають нам новітні можливості інтернету, просто вбиваючи час.

Сказати, що Женя здивував нас, означає не сказати нічого). Здивував звичайно упозитивному значенні, адже крім тепло і дружньої атмосфери навколо, кожному вдалось заразитись бажанням спробувати, навчитись, дізнатись більше про те, що раніше викликало тільки здивування.

Тренінг розподілили на дві частини. Перша у форматі лекції, що включала у себе: навчання учасників використанню інструментів web2.0 для анонсування і проведення громадських акцій, а також навчання ефективному використанню нових медіа для поширення інформації між членами організації. Дізнались багато нового зокрема про такі близьк ФРІшникам Facebook, Flickr, Youtube, Twitter,та ефективність ведення блогів.

Після перерви на каву, нас чекав ще один сюрприз від Жені. Ми розділились на дві групи і отримали індивідуальні завдання. Завдання першої полягало у розробці стратегії, спрямованої на допомогу пошуку інформації, що надають новітні медіа, щоб добитись просування і розвитку громад. організації. Як висновок, висунуте командою твердження: “Спочатку типрацюєш на ім’я, а потім воно працює на тебе”.                                          Завданням другої групи був пошук можливих стратегічних шляхів вирішення питань: “Як комунікувати в організації, зробити зв’язок максимально ефективним і швидким?” та “Як налагодити зв’язок зі ЗМІ?”.

По завершенню навчання, єдиним бажанням було продовжити вивчати нові медіа, їх можливості, адже дізнавшись чимало зовсім невідомого, учасники тренінгу поспішили додому, власними зусиллями подорожувати у світі інтернету, що не стоїть на місці).

Усі ФРІшники вдячні Жені Демченко за навчання і час проведений у нашій маленькій родині! :) Чекаємо тебе знову у Івано-Франківську! [pictobrowser type=”flickr” userID=”FRIUkraine” albumID=”72157623823787602″]

2 thoughts on “Навчаємось нових медіа та “не вбивати час” в інтернеті

  1. Хд тоді було кртуо=)))
    мені дуже сподобалось і хороші слова тарік
    “Сказати, що Женя здивував нас, означає не сказати нічого”…=)))

Залишити відповідь