За двома зайцями;)

Share

Львівська ФРІ ухитряється одночасно і вивчати англійську мову, і набувати навичок публічного виступу!

У вас з’являється питання, як це можливо?

 Все дуже просто.Нещодавно Львівській ФРІ зробили ДУЖЕ привабливу пропозицію – презентувати центр іноземних мов «Лідер» в обмін на безкоштовне вивчення іноземної мови у центрі «Лідер».

І от близько 2 місяців  члени організації ходять з одного в інший  ВНЗ Львова з презентаціями центру іноземних мов «Лідер», що дає їм змогу удосконалити своє знання іноземної мови, навчитись достойно виступати перед публікою…і знайти потрібні контакти для подальшої співпраці:)

До проекту вже радо долучились  10 людей. І під час проведення «презентувальники» зрозуміли, що студенти їх із задоволенням слухають, бо всім відомо наскільки важливим є знання іноземних мов, особливо перед Євро 2012. Слухачі з усмішкою на обличчі і з сумом в очах й самі признаються в які незручні ситуації потрапляли через незнання іноземної мови. Львівські ФРІшники під час проведення презентації стикнулись з кумедними перлами, що видають люди при перекладі)От, наприклад:

We are the champions – Ми чемпіони ( перекладають-ми шампіньйони):)

Joystik – перекладають як :палка, що приносить радість:)

To be or not to be?-Бути чи не бути? (дехто перекладає: Бджола чи не бджола?)

І щоб у нас  не зустрічалося таких перлів…ЛьвівськаФРІ скоро з натхненням вивчатиме іноземну мову, а заодно і виступати перед людьми навчиться:)

Залишити відповідь