Повний відрив на “The Dancing city”:)

Share

11 квітня.13.00 на годиниках. Львів. Парк культури ім. Б. Хмельницького. Літня сцена. За кілька хвилин на звук музики зі всіх сходяться молоді люди…

 і бачать, що сцена вже заповнена знайомими обличчями відомих вуличних танцюристів Львова, України та навіть Росії. До 14.00 біля сцени більше 200 молодих осіб з запалом в очах.

Що це ???

Це початок грандіозного фестивалю вуличних танців, що відбувався в рамках танцювальної кампанії «The Dancing city». Організатором фестивалю стала Львівська міська молодіжна громадська організація ”Фундація Регіональних Ініціатив ”. 

У членів ЛМ ВМГО ФРІ появилась ідея зробити життя молоді більш колоритним, насиченим і цікавим. Розбавити його буденність і сірість танцювальними рухами.Залучити молодь до здоровішого і активнішого проведення часу. Внести в їх життя позитив і трішки натхнення.

На жаль, останнім  часом ми спостерігаємо  абсолютну пасивність  молоді, щодо до  свого майбутнього…Вільний  час молода людина  все частіше проводить  з пивом та цигаркою  в зубах… Шкода,  та вона не зможе  знайти, чим себе  зайняти, ні тепер,  ні в подальшому  житті… З року в рік ми спостерігаємо сумну статистику – все більше молодих людей в нашій країні можна назвати ганебними словами: алкоголіки та наркомани.Саме для соціальної профілактики цієї, вже глобальної проблеми української молоді ЛМ ВМГО «Фундація  Регіональних Ініціатив» cтворила потужний танцювальний проект – «The Dancing city» 

 Якщо ми не можемо змінити людей  вулиці, то спробуймо змінити середовище, безпосередньо вулицю.Організатори  глибоко переконані, що вулиця може стати прекрасним стартом для подальшого розвитку молодих людей. Адже, Танець – це та річ, де почуття висловлюються порухами тіла, звуком музики, відчуттям того, хто танцює поряд.

Гостями фестивалю стали бестові команди: ALCO Brothers (Льв1в), Shake MC(Львів) & Docky Doc(Ужгород),  Марк(ЛЬвів), С4 (Львів), Т8Т (він же ведучий),  RCLAN (Львів,Самбір),  B-Girl (Росія, Москва). Хедлайнери фестивалю став талановитий гурт “Хочу ЩЕ”!(Львів).Також на заході заводили своїми ритмами гурти : «Титри»(Львів), «Rclan», «Shake MCnDocky Doc»…

 Упродовж всього фестивалю відбувалися: 

– цікаві майстер – класи від найвідоміших вуличних танцюристів України;

– показові виступи учасників;

– змагання між 3 видами вуличного  танців;

-безліч незвичайних сюрпризів  для учасників та глядачів.

Що отримали ВСІ присутні?

Море ПОЗИТИВУ, адреналіну, нових знайомств та бестових подарунків від спонсорів: оператора мобільного зв’язку «Life», магазину модного одягу «Фішка», модного одягу та взуття «Стиляга», «Red Bull», йогуртів «Галичина» та «Ego їсти”!

Шкрамко Соломія – прес-секретар,  Львівська ФРІ

3 thoughts on “Повний відрив на “The Dancing city”:)

  1. Ганьба! Любе керівництво львівської ФРІ розкажіть всеукраїнському керівництву і всій Україні звідки цей проект, як ви його отримали, і чому мовчать ті в кого ви його вкрали.

  2. Друже я думаю що всеукраїнському керівництву байдуже …

  3. Люб/ий/а 1, якщо Вам дійсно так цікаво дізнатись історію створення проекту вуличних танців у Львові, то можете безпосередньо звертатись до авторів та організаторів проекту.
    А те, що Ви собі дозволяєте писати такі безглузді коментарі, свідчить лише про одне: Вашу НЕпрофесійність та НЕкомпетентність. Чому? Справжні професіонали НЕ виясняють стосунки в інтернеті, тим більш коментарями під статтями, і ще й використовуючи невідомо яку і звідки взяту інформацію.

Залишити відповідь