«Відкрите серце» дітей з обмеженими фізичними можливостями!

Share

«Відкрите серце» дітей з обмеженими фізичними можливостями! В кіровоградській обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського відкрилася виставка робіт «Відкрите серце» дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Ініціаторами та організаторами виставки стала Кіровоградська ФРІ та благодійний фонд “Майбутнє за молоддю”

“Ідея проведення цієї виставки виникла близько місяця тому, але були певні перешкоди, аби втілити її у життя. – сказала співорганізатор виставки голова обласної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив” Ірина Кравченко. – Тематика предствлених робіт різна: творчі доробки дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями, тобто все, що дітки або молоді люди роблять своїми руками”.

Анна Колєва, заступник голови фонду “Майбутнє за молоддю” зазначила: “Коли ми задумали провести цю виставку, звичайно хвилювали як її сприйматимуть, як вона буде проходити, але на диво всі, до кого ми звернулися, позитивно поставилися до неї та відгукнулися. Зараз головне – донести її до громадськості, аби якомога більше людей про неї дізналися та відвідали”.

Виставка триватиме до 10 березня. Після її завершення планується організувати прес-конференцію, після чого зробити розпродаж робіт на аукціоні. Вхід 5 грн. Зібрані кошти організатори планують витратити на допомогу організації яка презентує дані роботи та на допомогу у лікуванні Ірини Саїдової, роботи якої також представлені на цій виставці.

автор – Євген Савранський, “весь Кіровоград”

Залишити відповідь