У Вінниці учні змайстрували 150 годівничок в рамках акції “Нагодуй горобчика”

Share

150 шпаківень та годівничок

От і до Вінниці дійшла хвиля благодійних акції «Нагодуй горобчика». Першою в заході взяла участь СЗОШ №30 м. Вінниці. Учнями школи було підготовані близько 150 годівничок та шпаківень… цілий тиждень був присвячений майструванню цих справжніх витворів мистецтва.  Також була представлена виставка малюнків та фотографій на тему «Я допомагаю птахам». 18 лютого, в день проведення акції в молодших класах були проведені тематичні виховні заходи, присвячені захисту птахів. Після цього дітлахи розвішали власноруч виготовлені годівнички і насипали туди корм для птахів, яким згодом поласували наші пернаті друзі.

Захід не залишив байдужими ні організаторів ні діток. Це стало маленьким святом під час навчального процесу.

тема уроку - нагодуй горобчика

Засоби масової інформації теж не обійшли стороною даний захід, і можемо констатувати тенденцію, що журналісти вже знають ФРІ, як бренд, який завжди проводить цікаві та корисні заходи. Тут можна переглянути один з репортажів про акцію з відео.

ЗМІ

Вінницька ФРІ висловлює величезну подяку директору школи Олексію Андрійовичу та завучу по виховній роботі Галині Миколаївні за сприяння та організацію заходу. Сподіваємося на активну співпрацю з іншими школами!

процес

Даний захід був другим у акції «Нагодуй горобчика», що проводить Вінницька фундація. Перший захід відбувся в рамках «Епідемії доброти», до якого наша організація теж активно долучилась.

Вінницька ФРІ

дітки

інтервю

3 thoughts on “У Вінниці учні змайстрували 150 годівничок в рамках акції “Нагодуй горобчика”

  1. Вау!!!!!! Я в шоці від вас!!!! Які ж ви молодчинки!!! Кльова ФРІшка, суперові дітки, гарне місто!!!! Так тримати!!!!))))

  2. Супер! А ми лише на 2 десятки спромоглися! Вінниця, респект вам і уважуха!!!

  3. Це наша Христинка така молодчинка! Практично вся акція була на ній!!!

Залишити відповідь