Акція «Стань Дідом Морозом!»

Share

«Кам’янець-Подільський – місто добрих людей» – це благодійна кампанія, яка тривала з грудня 2009 до 7 січня 2010, з метою активізувати молодіжні об’єднання до реалізації благочинних ініціатив у місті.

Завдяки громадській організації «ФРІ» та Кам’янець-Подільському Благодійному Фонду «Шанс» на завершення цієї компанії відбулась акція «Стань Дідом Морозом», яка потішила не одну дитину, яка не знає, що таке любов тата й мами. Протягом двох тижнів у супермаркеті «Фуршет» ліворуч від входу стояв святково прикрашений ящик з відповідними позначками, до якого усі свідомі і співчутливі кам’янчани приносили дитячі іграшки, одяг, книжки. За час акції вдалося зібрати чимало речей для дітей Оринінського інтернату. І на Святвечір більше 200 вихованців цього закладу отримали чудові подарунки від тих людей, яким далеко не байдужа доля інших.

Ми успішно провели акцію «Стань Дідом Морозом», зібравши велику кількість одягу та іграшок, – розповідає голова Благодійного Фонду «Шанс» Нікіта Рейда. – І поїхали вітати дітей обласного інтернату в с. Оринін з Різдвом. Все було чудово. Велика подяка громадській організації «ФРІ» за те, що активно підтримували акцію. Ми привезли діткам 14 мішків з речами!

І дійсно, завдяки кам’янчанам, саме на це велике свято, дітлахи інтернату зрозуміли, що їх також люблять, про них теж піклуються. І, напевно, саме в цей момент їхні серця сповнилися надією на майбутнє.

Коли ми дарували дітям подарунки, мене особисто переповнювало відчуття гордості за жителів мого міста, – Говорить Олена Іллясевич, голова громадської організації «ФРІ». – Адже всі разом і кожен окремо ми з робили настільки, здавалось би, просту річ, а з іншого боку – настільки БЛАГОРОДНУ! Надалі хочеться закликати усі молодіжні і не тільки об’єднання, щоб ініціювали, проводили, приєднувались! Вельми дякуємо усім кам’янчанам!!!!!! Ви – найкращі і найдобріші люди України!

Організатори також дякують керівництву Кам’янець-Подільської філії мережі супермаркетів «Фуршет»,органам студентського самоврядування педагогічного факультету та факультету фізичного виховання КПНУ імені Івана Огієнка і студентам ПДАТУ.

Залишити відповідь