Новорічна Євробас-вечірка вдалася на славу!

Share

На вулиці +3 градуси, іде дощ і здавалася б, ніщо не може надати почуття зими і, тим паче, наступаючих свят…

Але усе це не стосується ФРІшників! Бо сьогодні, 28 грудня, ми проводили Євробас-вечірку, поєднану зі святкуванням Фрішного Нового Року. Захід проходив в Літературному музеї і на нього були запрошені усі бажаючі представники активної молоді. Головною умовою був лише веселий настрій. ;)

[pictobrowser type=”flickr” userID=”friukraine” albumID=”72157623130432508″]

Першим і, мабуть, найголовнішим номером програми була прем’єра фільму “Євроавтобус. Молодь молоді. ЄС – Україні”, якого усі так довго чекали. Цей фільм був знятий протягом однойменного проекту, що проходив в травні 2009 року за ініціативою ФРІ та підтримки польської та німецької організацій. На вечірці були також присутні представники школи №73 м. Харкова і молодіжної організації «Світ без кордон» м. Люботин, які були місцевими партнерами Харківської ФРІ під час проведення Євроавтобусу. Відразу ж після перегляду фільму знайшлися критики. Але в більшості людей фільм викликав ностальгічні позитивні почуття.

Наступним пунктом програми було нагородження ФРІшних активістів в різноманітних номінаціях. Причому кожна номінація супроводжувалась доволі цікавим описом, за допомогою якого усі присутні вгадували, кому вона присуджується.

На цьому однак подарунки не закінчилися. Радісною несподіванкою для всіх став подарунок від Голови Ради Старійшин Харківській ФРІ, яку було визнано серед 18 діючих осередків ВМГО ФРІ найкращим (найактивнішим, найрезультативнішим, найуспішнішим) осередком ФРІ в 2009 році. Після декількох невдалих спроб вгадати, що ж так ретельно загорнуто в газети, усі нарешті побачили його – МЕГАФОН. Відтепер він буде підсилювати дію наших вуличних акцій.

Після завершення офіційної частини вечірки усі радісно пішли пити чай з тортиком під мелодичну гру на гітарі.

Але, як з’ясувалося, це ще було не все. Під кінець вечора Аня Шибирин здивувала усіх своєю геніальною ідеєю фондрайзингу. Вона влаштувала благодійний аукціон своїх новорічних подарунків. Але головною фішкою цієї акції було те, що усі ці подарунки Аня знайшла в себе вдома і як вона сама прямо сказала, це був ХЛАМ. Тим не менш, говорячи загадками та заінтригувавши усіх, Аня продала усі речі і таким чином назбирала більше 80 грн., що пішли в фонд організації.

Вечірка вдалася на ура! Привітавши усіх з наступаючим Новим Роком, усі з веселим настроєм роз’їхалися по домам.

З НОВИМ РОКОМ, ФРІшники!!!!!!!

Аля Кулик

One thought on “Новорічна Євробас-вечірка вдалася на славу!

  1. :) де фото? Ви ж обіцяли, знову обманили :(((

Залишити відповідь