8 вересня -в стінах Національного Університету “Острозька Академія” відбулась акція «Жовта картка української міліції: друге попередження».Активісти Острозької Фундації Регіональних Ініціатив розповсюдили серед студентів ВУЗу інформаційні картки , де чітко вказані права людини у спілкуванні зContinue reading
