18-19 листопад відбувся HR-з’їзд у файному місті!
Тернопіль вперше приймав гостей з’їзду, після відновлення осередку.
Цього року учасники, мали можливість удосконалити вже наявні навички в hr-напрямку. Освітні блоки були націлені на знайомі кожному ситуації та особливості роботи hr-а й супроводжувалися спікерами, що допомогло розкрити теми по особливому:
“Мені сподобалося. Спікер дуже круто описав види менторів і як це працює в УАЛ. Мені було цікаво порівнювати себе з тими типами менторів, які він назвав. Ніби тест з дитинства на те, яка я феєчка Вінкс. Мені зайшло.”
— інсайти з епізоду, в якому ніхто не готовий (блок про ментроство — Петро Лапчак (УАЛ)).
“Дуже сильний блок, ідеально вписується в моє розуміння, що має бути повідомлено на з’їзді, про що треба розповідати, що може бути цікаво і корисно почути ейчарам. Дякую за цей блок! Мені сподобалося працювати в команді, мені сподобалося працювати в такому інтенсивному темпі, я відчувала свою компетентність і я ціную ті доробки що зробили всі команди.”
— інсайти з епізоду, в якому Джої образився на Чендлера (блок про групову динаміку — Аня Кореневська)
В перервах між епізодами учасники могли насолодитися соками “Galicia”, кавою “Скаварідка” від та печивом “Biscotti”. Не обійшлося й без тимбілдингів, рефлексій та енерджайзерів, за що хочемо подякувати кожному hr-у.
А завершував наш з’їзд епізод з ретроспективним кадром, або ФакапNight з відкритим мікрофоном. Серед учасників з’їзду запанувала затишна атмосфера, тож всі бажаючі могли розказати про свої невдачі та помилки з яких зробили висновки.
Дякуємо компанії “Pronto Pizza” за надані сертифікати на піци та суші для учасників з’їзду.
За друк матеріалів, дякуємо ZazaPrint, учасники та організатори були задоволені якістю продукції
Також ми хочемо подякувати за надане приміщення IT компанії “Eleks”, саме тут розгорталася велика кількість подій з епізодів.
Дякуємо й всій команді з’їзду та учасникам, саме ви змогли створити та підтримувати таку неймовірну атмосферу серіалу “Друзі”.
Окрема подяка координаторці Дані Романюк та менторці Соні Козубаш!




