ФРІ Івано-Франківськ організувала «ФРІ Вікенд про любоу»

Share

Давай очі закриєм і ФРІшку згадаєм.

І той наш вікенд ми всі пам’ятаєм,

Де “Гуцулку..” співали, де містом гуляли,

А разом із тим про любов розмовляли.

19 та 20 лютого в Івано-Франківську відбувся «ФРІ Вікенд про любоу». Протягом двох днів учасники із шести осередків організації говорили про стосунки та обмінювались власним досвідом.

Отож, як пройшли ці два дні?

У перший день ми зустріли франківську сваху Соню Козубаш, яка запустила гру «Таємний залицяльник». Знайомство провели у форматі «Speeddating». До нас приїхали представники шести осередків, їх презентували у форматі анкети на «Tinder». Ми зробили зіни про культуру любові в осередку. Після обіду психологиня провела лекцію про здорові/нездорові стосунки. А ввечері відвідали неооперу-жах «Hamlet» у Франківському драмтеатрі.

DSC_0298

Ранок другого дня запам’ятався учасникам романтичною прогулянкою містом у форматі «Dance Walking». Поговорили про можливості та небезпеки на сайтах та додатках для знайомств. Навчились довіряти та відчувати один одного під час контактної імпровізації і зблизились завдяки грі «Знайомці».

DSC_0431

Ми обрали пару нашого вікенду. Вітаємо із «заручинами» Рому Мельника та Соню Козубаш. А вкінці заспівали «Гуцулку Ксеню» і як завжди були обліпиха, сльози, довгі прощання і фото на пам’ять. 

Залишити відповідь