Освітній з’їзд 2021

Share

Навчатися та розвиватися — одне із завдань, яке ставить собі кожен ФРІшник чи ФРІшниця. Сьогодні про З‘їзд Освітян — місце для тих, хто створює середовище свідомих.

Безумовно, Освітні служби ФРІ – це важлива частина організації, адже саме освітяни відповідають за якісні просвітницькі ініціативи для молоді України. В наш час існує безліч інформації, але знайти справді цікаві та корисні лекції важко. Освітка від ФРІ завжди підтримувала нові ідеї та системи. 

Як відбувався з’їзд та до чого там йогурти — читай нижче!

DSC_1579

13-14 листопада у Харкові освітяни з усієї України зібралися разом, щоб отримати вогонь знань від Прометея. Так-так, вам не почулося, тематикою з’їзду була Стародавня Греція. Учасники провели 2 дивовижні дні серед крутого оточення та знань. 

Зробити Освітню службу в своєму осередку справжньою пушкою — задача не з легких. Досвідчені спікери та ексголови Освітніх служб ФРІ поділилися своїми навичками та фішками. 

Звичайно, що кожен задавався питанням: як проводити навчання під час дистанційки. Один з блоків з’їзду був присвячений цій темі.

Організувати якісний емоційний зв‘язок через онлайн-платформи надзвичайно складно. Важливо розуміти, що відсоток  засвоєння інформації через екран дуже низький, as a result лекція виходить нудною та абсолютно некорисною. Завдяки деяким фішкам, яким освітяни навчилися під час з‘їзду, онлайн-лекції від ФРІ стануть справді вогняними 🔥

DSC_1555

Де шукати спікерів та як зробити так, щоб вони самі хотіли виступити на лекції — ще одна тема, яка підіймалася на з‘їзді. Надзвичайно важливо вміти правильно позиціонувати проєкти та організацію. Некоректна презентація — і ви у списку відмов. Щоб такого не траплялося, учасники прослухали корисну інформацію і тепер точно зможуть створювати проєкти з найкрутішими спікерами. 

Ми довго можемо говорити про нашу програму, але варто подякувати чудовим партнерам з’їзду Освітян!

Дякуємо нашим партнерам «Галичина» за найсмачніші йогурти, які допомагали освітянам отримати заряд енергії на здобуття нових знань. 

DSC_1608

«МамаНапекла» пригостили учасників смачними пирогами та надали знижку на свою продукцію, щоб наші освітяни залишилися усміхненими та ситими.

DSC_1663

Бренд “TseTobi” не дав освітянам забути нову інформацію, бо поділилися з нами чудовими нотатники! Тепер важливі знання завжди поряд.

DSC_1859

З‘їзд Освітян пройшов неймовірно. Щиро дякуємо кожному із вас, що стали частиною цього процесу!