ФРІ Івано-Франківськ організували перші навчання менторів проєктів

Share

Протягом двох днів у Молодіжному центрі “Paragraph” та просторі “ВДОМА” дванадцять друзів…ой, дванадцять ФРІшників та ФРІшниць ФРІ Івано-Франківськ вирішили прокачати свої менторські навички. Навчання підготовлене у кооперації проєктної та освітньої служб осередку, аби покращити процес підготовки проєктів.

FUJI8703

 У перший день навчань учасники прокачували навички проєктного менеджменту. На реальних прикладах команди вчилися планувати подію із підменторними. Протягом другого дня учасники змогли вже чіткіше давати відповідь на питання: “А хто такий цей ментор в проєктних командах?” ФРІшники ділились власними історіями проведення заходів: успішних і не дуже (так-так, інколи можемо факапити і це нормально). Розібрали ролі ментора та координатора, їхні зони відповідальності та виділили декілька видів менторства в нашому осередку.

FUJI8621

 Спікерками навчання стали Ексголова ВМГО “ФРІ” Ольга Антонова, Голова освітньої служби Ірина Копайгородська та членкиня Ради Старійшин, менторка осередку Анна Процик. Нові знання у голодних менторів не засвоювалися так добре, як із обідами від “Veterano Pizza” та “Кава-брейк”. 

FUJI8595

 Навчання менторів дозволили нашому осередку впевненіше запустити осінній проєктний сезон. Крім цього, у ФРІ Івано-Франківськ тепер дванадцять сертифікованих менторів проєктів. На плануванні подій осередку ми обрали чотири ідеї заходів, які реалізуємо впродовж листопада та грудня. В нових командах ментори зможуть практично використати свої теоретичні знання. 

FUJI8767

Залишити відповідь