ТОП-5 безкоштовних онлайн-сервісів для навчання

Share

Під час карантину ми маємо багато часу для саморозвитку, вивчення нового матеріалу та вдосконалення попереднього.✨

Пропонуємо до вашої уваги кілька інтернет-платформ, які мають безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів.

1.Prometheus📔

Prometheus – громадський проект відкритих онлайн-курсів. Тут ви знайдете безкоштовні навчальні курси від викладачів престижних університетів та академій. Обравши тематику, з’являється можливість переглядати відеолекції, виконувати інтерактивні завдання.

2.Coursera💡 

Coursera – проект, який пропонує сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних предметів від провідних американських університетів. Студенти самі обирають час для навчання, переглядають відеолекції, виконують домашні завдання.

3.EdEra🔖

Ed-era – освітній проект,усі курси якого безкоштовні, але після закінчення кожен охочий може віддячити проекту. До кожної лекції входить конспект з ілюстраціями та поясненнями. Кожного тижня студенти здають домашнє завдання, а в кінці курсу — екзамен.

4. Duolingo📌

 Якщо ви поставили перед собою мету — вивчити іноземну мову, тоді вам в нагоді стане безкоштовна платформа Duolingo. Більше уваги приділяється письмовим урокам та диктантам, розмовній мові — менше. Навчання проходить в ігровій формі, з кожним рівнем завдання стають складнішими.

5. TED🗣️

TED – проект, який кожного року в Единбурзі та Лонг-Біч збирає зі всього світу науковців, бізнесменів, політиків, активістів. Мета конференції — поширити серед суспільства унікальні та цікаві ідеї. Після конференції їхні промови з’являються на сайті TED, переглядати які може кожен охочий.