У Львові відбулась міжнародна конференція «Містки до можливостей»

Share

16–17 березня у Львові відбулась міжнародна конференція «Містки до можливостей», присвячена результатам тренінгового курсу Erasmus+ «Enpower».

29 українців із різних міст та сіл України — тренери, викладачі, вихователі та активні представники громадських організацій — мали змогу під час проекту отримати практичні навички роботи з молоддю, досвід підприємництва та застосувати їх для реалізації власних проектів. На проекті, який відбувся у Варшаві ще в січні цього року, були присутні досвідчені тренери Abdurrahim Gunaydin (Норвегія), Paula Beudean (Румунія), Urszula Puchalska (Польща) та Vedat Sevincer (Норвегія), які спеціалізуються на правах людини, конфліктології, менеджменті та маркетингу підприємств, сторітелінгу й цифрових медіа.

Метою проекту було покращити співпрацю та підвищити якість культурних обмінів між Україною, Румунією, Польщею та Норвегією, а також високоякісно підготувати тренерів на локальних рівнях через створення проектів останніми.

До програми конференції входили лекції, дискусії та тематичні воркшопи від тренерів проекту. Учасники отримали дві методичні книжки — «Посібник для тренерів» та «Програма менторської підтримки». Окрім того, учасники перевірили свою здатність кооперуватися та переконувати завдяки завданню від Vedat Sevincer, яке полягало у створенні власної гри на сервісі Kahoot!, що стало своєрідною родзинкою зустрічі.

Присутні також взяли участь у міні-вечірці — нетворкінгу між учасниками проекту у Варшаві та гостями конференції.
Конференція стала ковтком мотивації для присутніх створювати нові проекти й поширювати їх завдяки тісному контакту з тренерами та обміну досвідом.