Літературний міст у Черкасах

Share

З 12 по 14 квітня 2019 відбувся проект «Літературний Міст» організований Черкаським міським осередком ФРІ. У рамках проекту молоді літератори з різних куточків України знайомляться з літературним життям Черкас та проживають вдома у місцевих письменників.

Літературний міст – це корисні майстер-класи з прозової майстерності від Лапіної Наталії та створення електронної книги від Андрія Ковальського, знайомство з сучасною українською відеопоезією від Олени Мяус, спортивно-поетичний слем із креативними творчими завданнями від Юрія Мяуса, смачна вечеря у компанії Катерини Вербівської та Івана Дубініна, пізнавальні екскурсії у видавництво «Інтроліга ТОР», музей Василя Симоненка та феєричний квест містом від Оксани Галаєвої. Тепер ми точно знаємо, що написано на пам’ятнику «витязя української поезії» в Черкасах. Літературний міст – це також поетичний квартирник до пізньої години, де можна було не лише почитати, а й почути думку про свої твори, практичні поради на літературній студії від Олександра Солодаря та психодрама від Оксани Галаган.

57589834_301909177407537_1267175507355500544_n
Прогулянка містом

Ефективність проекту засвідчують вдячні відгуки учасників.

Марина Єрмолаєва (м. Кропивницький).

«Прозвала це місто “Містом жовтих будиночків” ну бо самі погляньте. Яскраві люди, машини, будівлі – якщо не вистачає яскравих кольорів, то мабуть, треба у Черкаси). А ще тут багато куль. І квадратів. 
Дякую проекту “Літературний міст” за насичені вихідні і можливість подивитися на нові місця. А подивитися мені тут було на що…»

57398594_2355928567791799_7826056005363433472_n
Після суботніх майстер-класів у бібліотеці

Наталія Циганова (м. Тульчин, Вінницька обл.).

«Ну вот я и побывала в Черкассах. В городе, живущем вдоль Днепра. Сказать, что понравилось – не сказать ничего. Даже на “погрустить” времени не было.
Экскурсии, встречи с интересными людьми, чтения – и всё это чётко распланировано и здоровски проведено. 
Мы (из разных уголков Украины – Черкассы, Тульчин, Киев, Львов, Кривой Рог, Ирпень) побывали в музее Василия Симоненко и в издательстве «Интролига ТОР». Встречались с победительницей конкурса “Коронация слова” прекрасной писательницей и очаровательной женщиной Натальей Лапиной, с Екатериной Вербивской – поэтессой, художницей и членом НСУ и Иваном Дубининым – “вишневим” лауреатом. 
Большое спасибо Оксане Галаевой и всем тем, кто приобщился к этому проекту – и Андрею Ковальскому, и Юрию с Алёной Мяус, и…»

видавн
У видавництві “Інтроліга ТОР”

Катерина Барановська (м. Київ).


« Недавно дуже весело і продуктивно провела час у Черкасах. На “Літературному мості” я відкривала місто з нової сторони, знаходила цікаві теми для віршів. Цього разу програма заходів була особливо цікавою. Ми знайомилися з жанром відеопоезії, грали психодраму і трохи говорили про декламацію віршів у стилі реп)».

Учасники з міста Львова, Кропивницького, Кривого Рогу, Києва, Ірпеня, Тульчина, Золотоноші, Драбова, а також Черкас дякуємо вам за щирі душі та вірші. Будемо раді зустрітися знову.

Більше фотосвітлин із заходу в події на «Фейсбук» – https://www.facebook.com/events/413112396158787/?active_tab=discussion

А також послухати радіопередачу про проект можна за посиланням: https://dropmefiles.com/6EToW?fbclid=IwAR1ce_aj2lp5aMx3x0G-AVKHicrT0TpVsq3Fu6sbFem-564r8Rf3Xgy9MDI