ЕКОмарафон у Запоріжжі!

Share

 1 лютого в Запоріжжі стартував ЕКОмарафон. 21-денний челендж ознайомив людей із принципом «розумного споживання» та філософією «Zero Waste”. Основним посилом стало – якщо ми хочемо покращити стан екології, то варто почати з себе: відмовитися від використання поліетиленових пакетів, шкідливого пластику, сортувати сміття… На Екомарафон зареєструвалися 137 екосвідомих українців. Адже своє зацікавлення виявили не лише запоріжці, а й жителі інших міст – Слов’янськ, Миколаїв, Київ, Чернігів… 34 з них – почали разом з нами цей челендж. І більшість таки дійшли до фіналу!

Щодня учасники отримували корисну інформацію щодо стану екології, стартапів, лайфхаки, покрокові завдання, які б допомогли їм власними силами зменшити шкідливий вплив на екологію, поради щодо сортування сміття, «розумного споживання» екологічної продукції та рекомендацій для зменшення шкідливого впливу на довкілля. Після виконання завдань ментори з оргкоманди отримували фото-звіти, неймовірно цікаві історії відмови від пластику та поліетилену, рецепти натуральних косметичних засобів. Хтось робив тільки перші кроки, а дехто ділився своїм досвідом.

24 лютого відбулась фінальна зустріч ЕКОмарафонців. Ми не тільки обмінялись теплими словами та враженнями, а і нагородили найактивніших учасників. А подарунків було немало. Адже на ЕКОмарафон відгукнулися виробники, що разом із нами рухаються на екошлях. Всі присутні отримали екоторби від Eurotorba.

А ще серед подарунків були:

Ще кілька днів після закінчення цього ЕКОзабігу ми отримували фідбеки від учасників зі словами вдячності за організацію проекту, приємно бачити як вони на сторінках своїх соцмереж викладають фото з новими покупками в наших екоторбах, вихваляються використанням подарунків та продовжують нести в маси, серед своїх друзів, принципи «розумного споживання». Тепер завдяки ЕКОмарафону екосвідомих людей стало більше.