Зустріч ФРІ з білоруською громадською організацією Задзіночанне Беларускіх Студэнтаў.

Share

27 січня у стінах Київської школи економіки представники ФРІ зустрілися з представниками білоруської громадської організації Задзіночанне Беларускіх Студэнтаў.

Під час зустрічі ми не тільки обговорили особливості існування наших організацій у контексті наших країн, а й обмінялися досвідом щодо проектів, проведення літніх таборів, навчання в університетах та ведення студентських ЗМІ.

Своїми враженнями про зустріч ділиться Голова ФРІ Олександр Ткачинський:

«ЗБС у Білорусі займається майже тим самим, що і ФРІ — в Україні. Для нас ця зустріч важлива для порівняння нашого досвіду проектів та активізму. Ті методи адвокації інтересів молоді, які використовуємо ми, у сусідній державі можуть бути недієвими абощо. У подальшому будемо співпрацювати як у сфері міжнародних обмінів, так і у неформальній освіті. Ну і, звісно ж, раді будемо бачити білорусів на ФРІ-таборах!»

«ЗБС і ФРІ — вельмі падобныя арганізацыі: людзі, мэты, умовы дзейнасці, і таму нам было вельмі важна сустрэцца падчас візіту Акадэміі — прадэманстраваць новай генерацыі лідараў і лідарак перспектывы і маштаб. Сустрэча атрымалася вельмі натхняльнай і сяброўскай, такія сапраўды вельмі матывуюць. Хочацца спадзявацца, мы яшчэ не раз перасячмся з ФРІ ва Ўкраіне і ў Беларусі», — поділилася своїми враженнями лідерка ЗБС Саша Кузьміч.

Не маємо жодних сумнівів, що це не остання наша зустріч, та щиро сподіваємося на реалізацію спільних ініціатив у майбутньому.