Вечорниця “Молода вовчиця” від ФРІ Дніпро

Share

Будьте здорові, чорноброві!

12 січня близько 30 молодих дніпрян весело гуляли на вечорниці “Молода вовчиця” – сучасному “ремейці” стародавніх вечорниць, що відбулася у Кузні української інтелігенції.
Гості заходу дізналися багато цікавинок про історію вечорниць з розповіді Анни Загорулько, а потім розважалися та насолоджувалися живим спілкуванням у атмосфері тепла і затишку.

Спочатку учасники зіграли в декілька сучасних версій народних ігор: дівчата вихваляли себе на різні голоси, милуючись собою у дзеркало, як гоголівська Оксана, хлопці змагалися, хто швидше зніме з суперника капелюха, а потім розбилися на команди та з’ясовували, хто ж сильніше — “Відьма”, “Дівчина” чи “Парубок”. А керувала цим яскравим дійством викладачка історії Валерія Лавренко.

Українська народна гра “Знімання капелюха”
“Яка ж я хороша, яка ж я гарна…”

Далі гості вчилися робити ляльки-мотанки, гадали на воскові та сучасних українських піснях. А ще – опанували базові рухи народних танців на майстер-класі від Олександри Рибаченко та гоцали так, що здригалася підлога!

Традиційне українське святочне гадання на воску
Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки
Майстер-клас з українського народного танцю

Наприкінці цього чудового вечора ми насолоджувалися живою музикою від групи “Altaki”, гітариста Юрія Бандури, та пили запашний чай із солодощами.

Дякуємо учасникам за цей несамовитий драйв! Сподіваємося побачити вас на наших наступних заходах!