Проект “Медіа-вересень” від ФРІ Івано-Франківськ

Share

Протягом вересня у Івано-Франківську  місцевий осередок ФРІ проводив проект з назвою «Медіа-вересень».

Його метою було ознайомлення молодих людей із темою медіа і мотивувати їх займатися різноманітними активностями.  Для цього було організовано серію із 3 лекцій, які влючали лекцію по SMM, PR і тележурналістикою.

Лекцію із SMM проводили 2 чудові SMM-мниці Мілена Вітровська і Юлія Безрукова. На рахунку дівчат робота із міжнародним фестивалем актуального мистецтва PORTO FRANKOБрама: фестиваль фентезі, музично-театральна формацією NOVA OPERA, рок-гуртом «Карна», фільмом «Межа» та багатьома іншими проектами. За 2 години лекції було розглянуто багато практичних кейсів, історій факапів і перемог. Захід зібрав аншлаг у соціальному ресторані Urban Space 100.

Світлина від Івано-Франківська ФРІ.

Тему тележурналістики розкрила  журналістка та ведуча новин на телеканалі UA: Карпати, колишня членкиня ФРІ – Вікторія Ковцун. На відміну від попередньої лекції ця пройшла в атмсфері спілкування. Відвідувачі лекції  багато запитували – Віка відповідала. І навпаки. Незважаючи, що відвідувачів було небагато – всі вони залишилися задоволені.

Світлина від Івано-Франківська ФРІ.

Підсумувала своїм виступом цей проект ще одна випускниця ФРІ- Марія Іваник, професійна PR-щиця . відомою  роботою із Алло, Ощадбанк, Євромайдан SOS. Будучи позитивною людиною Марія у такій же манері провела і свою розповідь. Година розповіді пройшла швидко, але від того не менше  продуктивно.

Світлина від Марії Іваник.

В кінці хотілося би подякувати парнерам, які допомогли реалізувати цей проект – соціальному ресторані “Urban Space 100”, коворкінг-простру “ВДОМА” і поліграфії “Крапка”.