Всеукраїнський проект “ЕкоМарафон”

Share

З 10 до 31 травня у Харкові вперше проходитиме всеукраїнський екологічний марафон. Проект матиме продовження у Києві, Івано-Франківську, Чернігові та Білій Церкві.

Концепція марафону спрямована на знайомство громадськості з основами сортування сміття, відповідального споживання ресурсів, філософією Zero West і застосування її принципів на практиці.

Учасникам проекту, які мають завчасно зареєструватися, даватимуть завдання. Про виконання вони мають звітувати. Найкреативніші рішення отримають винагороду, щоб мотивувати виконавця дотримуватись екологічного способу життя.

Також в рамках проекту організовано тематичні лекції та неформальні зустрічі, де можна дізнатися про сортування сміття, «розумне споживання» та способи зменшення шкідливого впливу на довкілля.

Для участі у марафоні необхідно заповнити електронну анкету за посиланням:
http://bit.ly/EcoMarathon2018

Більше інформації: https://www.facebook.com/pg/EcoMarathon2018
обкладинка фб
Організатори проекту: Харківський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» (ВМГО «ФРІ»), яка займається розвитком молоді та захистом її інтересів у Харкові вже понад 14 років. На 2018 рік ВМГО «ФРІ» об’єднує 44 регіональних осередки та більше 700 активістів. ФРІ є незалежною неурядовою, неполітичного, нерелігійною організацією. “ЕкоМарафон” проводитимуть спільно з ГО “Let’s do it, Ukraine”.

Кординаторка проекту — Єлизавета Курицина,
fb.com/lizavetka.kuritsina
E-mail: 451gronfarengeit@gmail.com
Телефон: 097 62 14 515