Як ми зіграли у ФРІ-табір “The Game 2.0”

Share

Коли починає жовтіти та опадати листя, знижуватись температура повітря, коли з початком осені з’являються нові плани та ідеї, цікаві проекти, море навчання та роботи, ми знаходимо вдалий момент підсумувати продуктивне, повне надзвичайних спогадів та незабутніх подій, літо. Київський осередок ФРІ ностальгує за табором, що відбувся 28 червня – 2 липня, а саме – «The Game 2.0».

IMG_6729ph

Натхненні минулорічною першою версією, організатори залишили основну концепцію – геймифікацію освітніх заходів, під час яких учасники отримують мінімум теорії та максимум практики, але вдосконалили та доповнили програму. Вона була насиченою та різноманітною: протягом 5 днів ми прокачували наші лідерські якості, конфліктологію, командотворення, проектний менеджмент, ораторське мистецтво і не тільки. Спілкування з native speaker-ом американцем Нейтоном дало учасникам чудову можливість попрактикувати розмовну англійську та зламати мовний бар’єр. Табір був неймовірно душевним: співи на вечірній ватрі створювали відчуття комфорту та “сімейного” затишку, а наповнення денної програми допомогло учасникам отримати не тільки безцінний досвід й корисні знання, а й мотивацію, натхнення та нові ідеї!

IMG_5393ph

Відгуки учасників табору переповнені теплими емоціями й вдяністю. “Як на мене, «The Game» – це така собі ФРІшна артерія, що вже другий рік постачає сосновим киснем наші запудрені буденністю мізки. І якщо істинна краса табору «The Game» в наметах посеред сосновного лісу, то його сила в тому, що організаторам табору – глибоко не байдуже! І це відчутно. Із вдячністю й задоволенням чекатиму продовження нумерації «The Game»” (Олександра Зубрихіна).

IMG_6628ph

”Табір ФРІ – це не просто табір, це можливість відчути себе одночасно детективом та шпигуном, граючи у здавалося б найпростіші ігри. А головне – це можливість відчути себе однією командою, якщо звичайно навчитися слухати один одного. І я гадаю, що ми таки навчилися, дякуючи чудовим організаторам та спікерам. «The Game» – це обійми сотні людей, пісні біля ватри, та знову обійми. Бо ФРІ – то з першого погляду і назавжди, а цим завжди хочеться поділитися. «The Game» – це поштовх рухатися вперед, розвиватися, слухати та діяти.

IMG_6646ph

Бо ФРІ – то натхнення. «The Game» – це можливість відчути себе частинкою одного великого та гарячого серця, бо всі ми врешті решт одна команда, і коли кожен приносить хоч трохи хмизу – багаття ніколи не згасає. Бо вгадайте що? ФРІ – то ми всі. Для мене «The Game» був про кожного з нас” (Вікторія Горіна).

IMG_5369ph