Відкриття цього літа

Share

FRI Оpen camp 3.0 цього року (9-14 серпня) був організований Харківським осередком ФРІ і відкрив учасникам двері до проектного менеджменту в соціальній сфері. Учасники з Харкова, Полтави, Одеси та інших міст України мали змогу дізнатися про що таке проектний менеджмент, фардрейзинг, конфліктологія, SMM та самостійно під час табору розробити свої проекти та за допомогою моделювань відчути себе у шкірі координатора великого прооекту.

Ключами та чит-кодами для створення соціальних проектів поділились з нами люди, які отримали свої знання з особистого досвіду (наприклад, тренерка Олександра Бакун (екс-голова Міжнародної служби ФРІ) розповідала про міжнародні можливості для молоді, а Сергій Воловик (професійний фардрейзер) розповідав як добути ресурси для свого проекту.

Табір відбувався якраз у той самий час коли і найбільший зорепад року- Персеїди (12-13 серпня) і увечері біля ватри, читаючи чутки ми загадували бажання, а протягом всього табору ставали ближче до своїх мрій. Хочемо висловити вдячність учасникам, яким вдалось створити камерну та довірливу атмосферу не тільки на контактній імпровізації,а й протягом усього часу на таборі завдяки командній роботі над прописуванням проектів, різним моделюванням та спільному відпочинку.

Роби проекти – думай головою.