ФРІ – Inclusion Lab

Share

Дві ФРІшниці, Анастасія Петрова (Київський осередок) та Катерина Дейнека (Харківський осередок), стали учасницями тренінгу для тренерів “Inclusion Lab” за програмою Erasmus+, що відбувся 4-12 серпня цього року у Закопане (Польща). Приймаюча польська організація Fundacja Instytut Innowacji, сферами роботи якої є інноваційні технології та соціальні проекти, зібрала молодіжних лідерів з Албанії, Болгарії, Грузії, Кіпру, Македонії, Косово, Литви, Польщі, України, Росії, Румунії, Франції у мальовничому гірському містечку на тиждень неформальної освіти.

image4

Центральними темами тренінгу були соціальна інклюзія (social inclusion) та навчання, що базується на досвіді (experiential learning). Останнє учасники випробували на собі та навчилися використовувати методи такого навчання завдяки практиці власних воркшопів, розроблених й проведених під час тренінгу в інтернаціональних командах.]

“Цей міжнародний обмін став одним з переломних моментів мого життя в контексті переоцінки подальшого шляху розвитку своїх скіллів як у ФРІ, так і за її межами. Цей тренінг був найбільш ефективним та найбільш impactful за усе моє життя, адже кожен день давав багато підґрунтя для рефлексії та саморефлексії з позицій як тренерки з прав людини, так і звичайної людини. Experiential learning – саме той інструмент, якого мені бракувало увесь цей час і який я прагну максимально використовувати у подальшому.”

Катерина Дейнека

image1

 

“Як на мене, неформальна освіта є неймовірно ефективним способом здобути безцінні знання, досвід та корисні навички за допомогою практики, особливо, якщо це відбувається в інтернаціональному середовищі. Даний тренінг приніс мені тонну чудових знайомств, натхнення та мотивації на подальшу тренерську діяльність” – Петрова Анастасія

image2

Перед другою частиною тренінгу, що відбудеться наприкінці цього року, ФРІшниці планують застосувати здобуті знання та навички в рамках внутрішніх тренінгів для членів та членкинь своїх осередків та, згодом, всієї ФРІ.
Більше фото на Flickr: https://flic.kr/s/aHsm3R9BZx