В Рівному активну молодь запрошують на Школу для активіста

Share

6-7 травня активні і бажаючі змін громадяни мають змогу відвідати Школу для активіста в місті Рівне. Захід організовує громадська організація ВММГО ФРІ Рівне.

Якщо у вас є багато ідей, але ви не знаєте, як їх реалізувати, тоді це можливість взяти набір інструментів і втілити в реальність задумане. Якщо в вас готові напрацювання, але немає команди – це можливість знайти однодумців. Якщо ви бажаєте змін, але не знаєте з чого почати, тоді приходь і почнемо діяти разом.

“Ми очікуємо на людей, які дійсно прагнуть змін і хочуть змінювати. Тих, які бачать перспективу в майбутньому і вдосконалюються щодня. Так як молодь – це головна частина населення, яка прагне до змін і має найбільше можливостей для їх реалізації.”ділиться думками голова організації Іванна Пашинська.

Основні фішки громадської діяльності, проектний менеджмент, PR, командотворення, міжнародні можливості – все це ми пройдемо на двохденій Школі для активіста від ФРІ Рівне.

Якщо ти готовий вчитися і дізнаватися нове, тоді реєструйся: https://goo.gl/kqsxNU

Кількість місць обежена.

Організаційний внесок складає  30 грн.

“Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діємо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив.