Школа відеозйомки “Відеомайстерня” у Києві

Share

21- 24 лютого відбулася школа відеозйомки «Відеомайстерня» від Київської ФРІ 🎬

На базі КНУ ім. Т. Шевченка співробітники Інтеру провели 4 лекції з написання сценарію, режисури, операторської роботи та монтажу.
Юлія Рябухіна, журналіст та відеоблогер, розповіла про пошуки натхнення, принцип трьох “А”, секрети написання базового сценарію, діалогів, технічний компонент, і головне – вона змусила знайти в собі персонажів.

З лекції Станіслава Лугового учасники дізналися, яким має бути режисер, як успішно реалізувати свою ідею на екрані, види плану, ознайомилися з відповідною літературою та фільмами.

Режисер монтажу Валерія Савченко навчила
– як перетворити потік свідомості на інформативну відповідь?
– як передати емоцію за допомогою музики?
– 10 принципів монтажу, або як зробити відео максимально комфортним для глядача.

На фінальній лекції оператор Hromadske.ua Олександр Попенко  розповів про принципи зйомки, помилки новачків, нюанси технічного оснащення та його налаштування.


Потім учасники «Відеомайстерні» об’єдналися у команди залежно від обраних тем та протягом тижня знімали короткі відео-ролики на соціальну тематику. 3 березня на фінальній зустрічі відбулася презентація їх робіт.

Режисер Денис Соболєв проаналізував відео на теми гендеру, дискримінації, життя вуличних музикантів, людей – манекенів. Хоча для учасників це був перший досвід відеозйомки, але він виявився дуже плідним та корисним. У кінці заходу всі отримали сертифікати про участь та солодкі сюрпризи від організаторів.