ФРІ: про мандри

Share

21 серпня 2016 р. у Запоріжжі відбулась зустріч “Автостопом по Європам”, під час якої волонтери громадської організації “ФРІ” розкрили секрети подорожей з мінімальними витратами і максимально приємними враженнями.

Гість міста, Сінавер Сейтумеров повідав, як впродовж року відвідав 23 країни, проїхав автостопом майже всією Європою й дістався пустелі Сахара. Мандрівник розповів за власні пригоди – захоплюючі історії про цікавих людей і далекі міста, наситивши оповідь порадами стосовно подорожей Шенгенською зоною та Африкою. Відштовхуючись від мандрівного досвіду, спікер поділився з учасниками заходу корисними знаннями щодо бюджетних поїздок світом, особливостей каучсерфінгу та автостопу в різних країнах. Сінавер порадив не боятись і розпочинати з невеличких поїздок, адже й він колись почав подорожувати, надихнувшись українською ініціативою “Твоя країна”.

На прохання аудиторії наступний спікер, Наталія Дмитренко презентувала всеукраїнський туристичний проект “Твоя країна”, метою якого є відкриття краси України для українців. Гасло руху: “Кожен українець до 25 років має побувати в усіх областях України”, – бо ж єдність у різноманітті!

В очах слухачів запалилися “вогники натхнення”, які, сподіваємось, не згаснуть, – і світ відкриється новим мандрівникам!