Твоя країна у Дніпрі: нетиповий звіт

Share

– Як пройшло #ТКДніпро 22-24 липня?!

– Неймовірно! Суперово! Розкішно!!!

Вранці першого дня крапаючий дощ не завадив нам провести чудовий Teambuilding на Набережній!!! Далі ми пішли в IT-компанію Сiklum. Учасникам сподобались умови. Вони й самі були не проти попрацювати там. Зацінили конференц-зали, бібліотеку, гірку і велетенський скляний годинник в їдальні. Там ми побачили першу розлогу панораму міста!!! Далі відправились в Аерокосмічний музей, де пофоткались біля ракет і подивувались ядерній могутності України, яка була в нас не так давно.

Пройшовшись історичною частиною міста, через парк Шевченка спустились до Монастирського острова, де, власне, і було запатентоване слово#зручнолеж!!!

Не пропустили ми й напис I love Dnipro і сувенірну лавку Риби Андрія.

Другий день почався зустріччю на Лівому, фоточками на кам’яній лавці і неймовірними краєвидами на правий берег. Звідти вирушили на модерновий Interpipesteel, де всі були у захваті від #лави. У парку Глоби ми відпочивали на травичці і фоткались з #упоротими фігурками тварин!!!)). А ввечері вирушили в Старі Кодаки, купались в Дніпрі, співали пісню про логіку і кохання (Муха тоже самолет) і просто круто проводили час біля ватри. За смачнючі піци того вечора дякуємо нашому партнеру – доставці піци Delicious!!! Дехто з учасників ночував у наметах вперше! Це було дуже круто!!!

О шостій ранку третього дня ми ліниво вилізли з наметів і вирушили доквест-кімнати Аномалія, хоч ніхто й не впорався, але то було круто!!!

Були і в Музеї холокосту в Менорі. Зворушилися шикарними види з оглядового майданчику 18-го поверху!!! А ще грали в крокодила. Потім рефлексували, ділилися враженнями за ці шалені три дні і нехотя прощалися на вокзалі.

RhzN0Gc-nm4

Це було найкраще ТК у Дніпрі!!!
Учасники, було чарівно, ви – неймовірні, дякуємо вам за емоції!!!
Ми, вас, дуже любимо😘!!!! Приїжджайте в гості!!!!))

________

Наші партнери:

Делішес – доставка піци Дніпро

Аномалія – це квести у реальності

RMuFF50VpAMSseVLoSv03s(1)