Вінниця танцює

Share

Латинська Америка дала світу свою особливу музичну й танцювальну культуру. Латиноамериканські танці ще з початку 20 ст. почали проникати в Європу й Північну Америку. Чимало з них у видозміненій формі увійшли до латиноамериканської програми бальних танців. Інші, хоча не кодифіковані, були й залишаються популярними на танцювальних майданчиках.
Аргентина дала світу танго. В самій країні танцюють аргентинське танго, відмінне за технікою й стилем від європейського танго, що розвинулося під його впливом, попри те, що обидва танці танцюються під одну музику.

tancy(4)
Бразилія відома самбою – музичним стилем і танцем. Як і у випадку із танго, бразильська самба відрізняється за технікою виконання від кодифікованої бальної самби. В Бразилії виникло також танцювально-бойове мистецтво капоейра.
Велика кількість танців зародилася на Кубі, яка до революції була надзвичано популярним курортом для багатих американців, що шукали нових розваг. Румба і ча-ча-ча згодом були кодифіковані й стали частиною латиноамериканської програми бальних танців. Свого часу були популярними й інші танці кубинського походження: мамбо, сальса.
Домініканська Республіка — батьківщина бачата і меренге.

4dba6f1396919

До чого цей раптовий огляд походження латиноамериканських танців? А от до чого друзі: остання субота липня у Вінниці пройде у ритмі запальної сальси. У программі – чуттєва кізомба, ніжна бачата, спортивна зумба та запальна сальса.
Найкращі вінницькі тренери подарують усім яскраві емоції та хороший настрій.
Майстер класи пройдуть за участю таких танцювальних шкіл:
– SalsaMafia
– ChilliDanceVinnitsa
– Salsa ColegioVinnica

 

Фрішники-вінничани та фрішники гості міста (може кому повезе завітати до Вінниці в цей день) – приєднуйтеся всі!