Нова історія MEDWEDa

Share

Минулого разу наш ведмедик прокинувся від зимового сну і вирішив порадувати своїх друзій школою MEDWED 2.0. Медіа-вікенд з досвіченими спікерами, професійними тренерами та активними учасниками пройшов дуже насичено! Ті, хто потрапив на школу, отримали масу задоволення і нових знань! Але не засмучуйтесь, якщо ви не були з нами, бо MEDWED розширює кордони і радий представити вам табір “MEDWED Camp”! Однак, майте на увазі, що на таборі буде не тільки медіа тематика, але і багато-багато іншого!

 

І ось вам нова історія від MEDWED.

 

Весна та літо… Такі чудові пори року, аби закохуватися, гуляти і розважатися… І наш ведмедик не виключення! Так-так, ви правильно зрозуміли! Цього разу в нас справжня love story!

Він ішов собі вулицею, ні про що не думав, а лише милувався красою міста і раптом побачив її – свою Машу! Вона йшла з подругою і спілкувалася про якісь щоденні клопоти. Їх погляди зустрілися… Кохання з першого погляду! Він хотів було познайомитися,але… не встиг – подруга потягла нашу Машу кудись.

І, мабуть, наш ведмедик зовсім би втратив віру у те, що побачить її знов, однак йому пощастило! Серцем він відчуває, що кохана приїхала на наш табір, тому мусить її знайти.

А ви, як справжні друзі  MEDWED, просто маєте допомогти знайти кохану нашого ведмедика! Він дуже сподівається на вашу допомогу!

Більш детальну інформацію ви отримаєте вже у перший день табору! Чекайте:)

Встигни зареєструватися за посиланням: http://goo.gl/forms/oSsVc5WTYHlROnWm2

Більше інформації:

https://vk.com/medwed_camp
https://www.facebook.com/events/1034155339972486/