Львівська ФРІ запрошує на Всеукраїнський форум з лідерства

Share

Унікальна можливість від наших інформаційних партнерів JCI Youth.

iLead 2016, 14-15 травня

Хто такий лідер, як він виглядає, про що думає, як виглядають його друзі, який його раціон? Це бізнес-янгол, бог чи інше неземне створіння? Ні скажемо ми, лідер – це людина, яка постійно, щодня працює над собою, над своїми сильними та слабкими сторонами, над навичками та вміннями, має безмежні амбіції, харизму та масштабні цілі. Всі успішні люди в один голос говорять «контакти вирішують все!».

Лідеру притаманні хороші ораторські здібності, навички тайм-менеджменту, здатність формувати ефективну команду та делегувати повноваження, стратегічне мислення, розуміння особливостей управління проектами та талант продажника.

На iLead підприємці, представники громадського та державного сектору поділяться успішними, напрацьованими за роки практичними кейсами:

  • Як продати себе «за дорого»
  • Як встигнути бути в 2-х місцях одночасно
  • Як відпочиваючи в далекій Австралії заробляти гроші в Україні
  • Навіщо будувати плани на місяць, рік та 10-ть років вперед, адже жити треба тільки тут і зараз, каже дехто
  • Ворона в лисиці сир вкрала або як не працюючи по 20год на день можна жити в достатку і подорожувати світом

Ми не будемо вас вчити робити свій бізнес! Не будемо аналізувати схеми та графіки ефективності. Але наші спікери надихнуть вас своїм успішним прикладом – як з нудної щоденної роботи можна створити хобі, яке приносить класний заробіток і сенс життя та шикарний вигляд.

Якщо ти такий же класний та амбітний як і ми, абсолютно не хочеш сидіти в кабінеті, коли життя проходить повз. А зараз ще й така чудова весна – глянь за вікно. Тобі до нас на форум!

 

Реєструйся зараз  http://bit.ly/1WaTLGQ

До 30 квітня вартість участі 150 грн. після 30 квітня – 300 грн.

За будь-яких питань звертайся 063 638 68 71 Оксана.

Місце проведення буде повідомлено після реєстрації.