Купуй побачення

Share

Ось і настав кульмінаційний момент акції “Купуй побачення” у Мелітополі.

Два місяці ми ретельно готувались до цього дня – знайшли спонсорів, приміщення, зробили брендвол, створили фотозону, знайшли ігри та багато іншого. Нарешті довгоочікуване 29 лютого наступило.

Акція проводилась в одному з нічних клубів міста, де сьогодні панувала романтична атмосфера: столи були прикрашені баночками з водою та свічками, грала приємна музика, за столами спілкувались учасники акції.
Окрім того діяла фотозона, де учасники активно фотографувались. Також для охочих було декілька настільних ігор, за якими час пролітає непомітно (перевірили на власному досвіді).

Під час акції ми не тільки збирали кошти, а також розігрували подарункові сертифікати на фотосесії, мейкап, зачіску, відвідування квеструму, похід до кав’ярні на двох, квитки до кінотеатру на будь-який сеанс, 5 подарункових чашок, 5 м’яких іграшок, тож багато з учасників повернулись з акції з подарунками.

Зараз ще триває селфі конкурс у групі Вк, де учасники викладають свої селфі з акції. Переможця ми визначимо через тиждень за кількістю лайків і для нього буде виготовлена фото-картина від одного з наших спонсорів.

Загалом спільними силами було зібрано 2315 грн, що майже удвічі більше, ніж у минулому році! Найвищою ставкою була 400грн за побачення з головою осередку ФРІ у Мелітополі.

Акція ще не завершується, далі на нас чекає пошук фарби та пензлів, обрання об’єкту ремонту, пошук волонтерів та сам косметичний ремонт дитячого майданчика. Якщо хтось бажає допомогти матеріально, або фізично – ми будемо вдячні!

А поки подивіться ще декілька фотографій з акції

 

 

І найголовніше:

 

Залишити відповідь