Конкурс косплеєрів на WEGAME

Share

Вже дуже скоро, 16-17 квітня, відбудеться визначна подія в світі інтерактивних розваг – фестиваль WEGAME. Там багато цікавого буде, зокрема конкурс косплеєєрів. Детальніше читайте нижче інформацію від наших партнерів.

 

Косплеєри, гряде новий конкурс!

Відеоігри, віртуальна реальність і косплей – все це WEGAME. Дістаємо з шафи свій кращий стафф, розгладжуємо складочки на костюмах і готуємо виступ. Це не просто чергова лампова посиденька. На WEGAME у вас з’являється шанс довести всім, що ви – найкращий косплеєр України!

До участі допускаються косплеї по будь-яким фандомах. Можете прийти в костюмі Тоні Старка, персонажа всесвіту Marvel або іншого Старка – з «Гри престолів». Ми приймаємо: персонажів відеоігор, аніме, художніх творів і оригінальні костюми. Обмежень немає. У конкурсі можуть брати участь костюми, раніше показані на інших фестивалях, і зовсім нові.

Подати заявку потрібно до 1 квітня включно. У всіх учасників буде можливість потрапити на фотосесію до кращих з кращих, пограти у відеоігри, відчути атмосферу повного занурення в інтерактивний світ.

Що дає вам звання кращого косплеєрів країни?

Переможців чекає церемонія нагородження цінними призами від спонсорів події. А оцінювати учасників будуть члени журі, кожен з яких широко відомий в своїх колах завдяки професіоналізму і почуттю справедливості.

Правила конкурсу та форма заявки знаходяться на цій сторінці:

http://wegame.com.ua/ru#cosplay

 

Залишити відповідь