Для кохання та ненависті слова не потрібні. “Плем’я” у Клубі Укр Кіно

Share

aL-ltsto8X0Минулої п’ятниці, 18-го березня, Клуб Українського Кіно показав найтитулованіший український фільм “Плем’я”.

У центрі сюжету — життя глухонімих підлітків у інтернаті, їхні стосунки між собою та із зовнішнім світом. У фільмі грають глухі та непрофесійні актори, всі персонажі користуються мовою жестів, яку не перекладено озвученням чи субтитрами. Прем’єра у кінотеатрах України відбулася 11 вересня 2014 року.

📎Вже рік на багатьох кінофестивалях світу українська стрічка про глухонімих людей здійняла шквал овацій. Про неї писали, що вона шокує, що це більше за фільм жахів, бо розкриває жахіття нашого буденного життя.

ZJjG14lHSY4
📝Клуб Укр Кіно довго не наважувався показати цей фільм через його неоднозначність, та все ж показ відбувся. Небагато людей, темрява і ні звуку, бо і герої не говорять ні слова. Цей фільм став унікальним і не потребує перекладу на жодну мову, бо його актори спілкуються мовою жестів. Та навіть без розуміння їх слів, можна бачити злість, страх, сумніви, біль, кохання.

💙💛Вдячні усім, хто доєднався до перегляду, а також залишився на обговорення) Нам дуже приємно робити для вас Клуб Українського Кіно!🎬🇺🇦

Слідкуйте за новими показами у групі клубу: kino_ukr_fri 

Більше фото за посиланням: photo_ukr_kino

Залишити відповідь