Інтерактивна вистава-тренінг Сергія Трухімовича “Корови не винні”. ФРІ Plus Львів

Share

8 березня в одному з корпусів Українського Католицького Університету у Львові відбулася інтерактивна вистава-тренінг Сергія Трухімовича “Корови не винні” за підтримки в організації ФРІ+ та Ради Студентів УКУ

Truehimofeach інформативно, лаконічно та іронічно ознайомив з тонкощами мистецтва реклами та піару, відкрив таємницю свого прізвища і розказав багато життєйських історій. Учасники тренінгу змогли на власному досвіді відчути та поринути в рекламодавчу атмосферу через імпровізовану виставу, родзинка якої пояснює назву інтерактиву – “Корови не винні”.

pWVz9G6fidU

Коментарі від учасників:

Василь Возняк:
Сергій Трухімович вів у нас пари на Магістерській програмі журналістики УКУ і ще тоді мене вразив своїм вмінням чітко доносити меседжі, прикрашаючи їх історіями та гумором. Тоді я в нього придбав перше видання посібника “Реклама. Посібник копірайтера” і дуже з того задоволений. Працюючи в сфері відеозйомок я користуюся бріфом, який нас тоді вчив складати Сергій і зразки якого є в підручнику. Дуже корисна штука. Взагалі Трухімович дуже стьобний дядя.

_mcTL7A-d9I
Наталя Волощук
було круто, рілі!
Трухімович шикарний мущіна, мені здається я його знала ще до тренінгу!
Після нього почала цікавитися піаром , мені подобаються його концепції!
Загалом – я ДУЖЕ задоволена!

Іванка Бедь
Враженя дуже позитивні. На це вплинуло декілька факторів: 1) емоційний (безумовно – це участь у виставі та роль “корови”, надзвичайно весело); 2) логіні (все чітко, структуровано, та булодобре окреслено причинно-наслідкові зв’язки у всьому); 3)науково-корисні (мега корисні знання та практичні рецепти, які викладені у логічних системах та ментальних картах, що дуже притаманне для мого типу мислення); 4) самостверджуючий фактор (зрозуміла, що, все ж таки, моя позиція щодо позитивної самореклами була правильною і навіть необхідною у сучасному світі).

tz0Izd0ahHY
Станіслав Городничий
Дуже сподобався тренінг. Він був насичений новими поглядами на звичні речі, що доволі корисно у нашому світі, сповненому людей, що в основі своїй поділяють усе лише на “хороше і погане”. Сподобалась домашня обстановка тренінгу, у якій тренер спілкувався з нами нашою мовою, зрозумілою для нас, студентів. Особливо сподобався “розбір польотів” після постановки і бажання тренера ділитися.
Дуже вам дякуємо!

Галя Петрик
Загалом враження перевершили очікування, емоції від вистави так і від майстер-класу тільки позитивні, а від Тріхімовича я почула багато не тільки про самого Трухімовича а й про рекламу. Певною мірою до цієї зустрічі дефініція реклами була для мене трішки в іншому ракурсі, проте зараз здобутті знання можна буде використати будь-коли і будь-де, адже “хочеш не хочеш, ти кимось та й станеш”. Залишилося лише зробити класну саморекламу і – світ приймай мене бо я вже знаю, що з тобою робити!

1oX6OaYzfB0
Дякуємо Сергію за чудово проведений час і чекаємо, коли вийде його нова книга! Детальніше про неї за посиланнямhttps://biggggidea.com/project/posibnik-reklama-konsp..

Список наступних тренінгів :
– м.Хмельницьк, 11 березня, о 17.00, вул. Г.Сковороди, 11
деталі: https://vk.com/training_fri_khm

– м.Львів, 16 березня о 16.30 , вул. Г.Чупринки, 49, ауд.307
деталі: https://vk.com/event115993216

-м. Львів, 23 березня о 18.00, в CoMMuna, Кольберга 3а

TvlGwoMCAjU

Залишити відповідь