7 візит проекту Твоя країна у південному місті Миколаєві

Share

Нещодавно завершився 7 візит проекту Твоя країна у південному місті Миколаєві. Цього разу, до нас завітали гості з Києва, Полтави, Житомира, Тернополя, Бердичіва, Острогу, Хмельниччини та із сусідніх Херсону та Одеси.

Розпочалась програма із оновленого ранкового квесту. Це був гарний старт для ознайомлення з містом. А завершився перший день візиту вечірнім переглядом фільму в Cinema Cafe Club. Учасникам оцінили це затишне місце, як чудове завершення для такого активного дня. Спасли всі без задніх ніг.

Наступний день приготував для наших нових друзів цікаву екскурсію миколаївським виробництвом на мебельній фабриці «Ренесанс». Це також новинка нашої програми і потрібно зізнатись, що навіть організатори слухали розповідь Олени (так звали нашого екскурсовода) з великою цікавістю. Ми пишаємось, що в Миколаєві є компанії з таким сучасним устроєм, що можуть пишатись якісним та стильним продуктом. Не маємо права, не відмітити новий миколаївський заклад грузинської кухні «Hinkaller». Нагодували нас досита і ще зробили чудову знижку. Приємно, що в Миколаєві є заклади, які йдуть пліч-о-пліч із сучасністю та радо долучаються до соціальних проектів. І хочемо подякувати директору ПАБ RocknRolla за проявлений інтерес до нашого проекту та знижку. Ми классно провели час в RocknRolla!

Третій день був найбільш насиченим. І розпочався він в гостях у наших партнерів Secret Room. В квест-кімнатах Secret Room наші гості зарядились енергією на всі дні, що залишилися. Друзі, то було неймовірно круто! Усім рекомендуємо. Ми вдячні адміністрації Secret Room за те, що вони пішли нам на зустріч. Далі була програма за розкладом, яка завершилась душевними посиденьками. Цього разу ми змінили місце проведення квартирника і запросили виконавців – молодий, але дуже перспективний миколаївський гурт «Lemma». Дякуємо хлопцям за чудовий настрій та крутий музичний супровід! Також дякуємо нашим спонсорам, піцца-хаті «Запічок», за смачнючі піцци, які були дуже доречні на нашій вечірці. «Запічок» користується справжньою піччю на дровах, що додає їх стравам неймовірного смаку та аромату.

В останній день візиту, наші гості блукали миколаївськими катакомбами – це один із вже традиційних пунктів програми. Стомлені, але, сподіваємось, задоволені,  наші гості роз’їхались по домівках…

Організатори проекту щиро вдячні усім учасникам, які проявили цікавість до нашого міста. Ми віримо, що вони отримали задоволення від перегляду історичних і культурних пам’яток міста, а також від спілкування один з одним. Запрошуємо всіх, хто ще ніколи не був в місті корабелів Миколаєві, на наші майбутні візити. Мета #25_областей_до_25_років стає реальнішою разом з Твоєю країною!

Також, хочемо виразити подяку нашим партнерам: кав’ярні Cinema Cafe Club, фабриці «Ренесанс», квест-кімнатам Secret Room, музикантам із гурту «Lemma», а також піцца-хаті «Запічок» і смачному закладу «Hinkaller», ПАБ RocknRolla. Дякуємо вам та сподіваємось на подальшу співпрацю!

ouu30iKrKGUY7EAsWv051o4iZujG8sD14kPKOVUZBlMzQWuaZp3HsM

tOk1Ohawmw4

Залишити відповідь