FRI-D Club – з ФРІ Plus Lviv англійською заговорить кожен!

Share

Майже рік тому Христина Жук та Вікторія Боднарчук стали організаторами розмовного клубу англійської мови FRI-D club. Хто міг би уявити, що невелика ініціатива згодом переросте в масштабний проект та поб’є всі очікувані та неочікувані рекорди по відвідуваності?!

m46C3IRzySg

Наразі головними організаторами клубу є  Ольга Сюта, Наталя Шевчук та Олег Чупринський. Розмовний клуб щовівторка об’єднює львів’ян, які бажають покращити свою розмову англійську. Можна сказати, що наш клуб перевершив всі очікування так, як останнього разу нас відвідала рекордна кількість відвідувачів – більш ніж 35 людей загорілися бажання стати частинкою чогось дійсно великого. Змінювати світ на краще дуже легко: роби те, що вмієш та просто усміхайся оточуючим!

uTKF5jib1ME

Ось невеликий відгук від нашого фасилітатора-новачка з осередку ФРІ Plus – Мар’яни Ковальчук.

“Ти любиш сміятися з друзів, або із знайомих, або з диваків, що лишень зустрів, або ж з себе? Я обожнюю це робити! Більше того, я це вже зробила!
Заплющіть очі на мить та уявіть ось таку ситуацію: серйозні, зайняті, а то й гонорові люди прийшли з однією великою й священною метою у FRI-D Club – покращити навички спілкування англійською мовою. Та стався великий: “BOOM!” Що ж ми отримали, окрім практики у Speaking? BOOM! Вибух сміху, жартів та смішних історій стряхнув стіни медіатеки! В одну секунду(чи ж не Гаррі Поттер махнув паличкою?) усі забули про скромність, невпевненість, замкнутість та про решта депресивних, сірих та непотрібних речей. Хоч за вікном божевільний дощ з усіх своїх водяних гармат прагнув продірявити нам шибки, а вітер, мов той скажений пес, вив і гарчав з усіх боків, ми, насміхаючись, показали погоді язика та запалили сонячну радість і дитячу щирість усім гуртом. Щасливі та веселі усмішки не сходили з облич.

XbaXhV-yqv0
Як можна повірити у таку божевільну річ посеред робочого тижня? Що може бути більш вражаючим і скаженим, ніж це? Так! Саме воно! Це солодке відчуття, що ти є одним з тих шибайголовів, що запустили в дію цей кумедний та пізнавальний англійсько-український цирк! Я невимовно щаслива, що змогла приєднатися до створення цього вечора усмішок! Дякую усім за весело проведений час! Сподіваюся, що у нас ще більше незабутніх моментів попереду! “

MoDqtEYmTIs

Залишити відповідь