Благодійний вечір “Шлях до мрії” та ФРІ Plus Львів

Share

12 лютого ФРІ Plus долучилася до організації благодійного  вечора  “Шлях до мрії”. Вечір для “особливих” людей.

Основною метою цього заходу було залученя людей з особливими потребами та надання їм усіх можливостей спілкування, як з організаторами проекту, так і з учасниками. А також збір коштів для поїздки талановитої молоді на театральні фестивалі та поетичний конкурс.

b6uJmHANRMU

На даний час неповносправні особи залишаються за бар’єром суспільства. Вони позбавлені нормального життя, не мають можливості пересуватися містом і навіть власними помешканнями, не можуть скористатися з культурних закладів міста і так само не мають змоги долучитися до творення культурного обличчя країни.

OkGA68Td5-0

Низка заходів, що відбуваються в окремих містах не здатна задовольнити потреби людей з особливими потребами, оскільки вони вкрай рідкісні і не сприяють залученню в суспільство, а навпаки, ще більше ізолюють цих людей, акцентуючи на їх “особливості”. Виправити цю проблему є основною метою до якої потрібно іти , ці люди повинні бути щасливі.

dFlghRJQ5sw
“Золота молодь” із Навчально-Реабілітаційного центру “Джерело” – подарувала нам не лише хороші емоції,але і зламала стереотипи та справді змінила думки людей. Для цих людей мрія це відчути себе потрібним, відчути підтримку та любов з боку інших, відчути себе не самотнім! Ми вважаємо, що нам таки вдалося здійснити шматочок цієї мрії.

Не можливо передати усі ці емоції, це потрібно було бачити! Під час виступу музичних гуртів наші друзі почали танцювати на візках, і це справді диво.

hgOf2xhtTQM

Ці люди – дарують надію кожному! Після перегляду вистави ти розумієш,що ти просто неймовірно щаслива людина , у якої попереду ще безліч відкриттів, метою яких є знайти в першу чергу себе!

_w1zdIcAm1U

Залишити відповідь