Передноворічна вечірка

Share

 

Ось і пройшла наша Передноворічна вечірка від ФРІ. Ми вдячні кожному, хто завітав на захід і сподіваємось, що жоден з вас про це не пошкодував.
Як це було?

Впевнені в тому, що учасники отримали чудовий настрій, насолодились музикою різних виконавців і мали море можливостей познайомитись з новими людьми і дізнатись про них різні цікаві факти. Не забули ми і позайматись спортом – така кількість переставляння стільців на заході запам’яталась, мабуть, всім. Хоча це добре продемонструвало, як можна змінювати простір невеликого залу і, відповідно сприйняття того, що відбувається.

LHDU7jxePTI

Хто зробив цей вечір саме таким?
У першу чергу – це кожен наш гість. Кожен з вас приніс свій настрій, додав свого унікального бачення. Саме ви – люди, що долучились до благодійності або просто небайдужі до цього, стали основною родзинкою нашого вечора. Саме для і заради вас готувався цей вечір .

Відкривав нашу програму талановитий Богдан Тацюк, своїми чудовими піснями і кількома каверами інших виконавців. Навіть не зважаючи на певні технічні проблеми, всі послухали і поспівали разом з Богданом.
v_5Afu0nGNs
Наступними були швидкі побачення, де 11 пар спілкувались по черзі з кожним учасником по три хвилини. Всі інші сипали компліментами 😳 одне одному і могли випробувати себе в театральних здібностях, тренуючись робити акторську розминку.

l_CUY_snrqA
Наступною ланкою стала можливість задуматись про вічне під чаруючу музику, яку нам подарував Артем Литовченко на піаніно. Час, коли можна було просто розчинитись в собі і вбирати мистецтво.
3EHlM-YsH5E
Але довго заглиблюватись в себе ми учасникам не дали – їхню увагу захопили представники Хору студентів ХНУ ім. В. Н. Каразіна з двома піснями. Народні твори налаштували людей на веселий лад.

t3rKCv8rEGo
Після цього всі побігли пити чайок і їсти печивко. Далі задоволені учасники послухали результати Благодійного Аукціону до Дня Святого Миколая , а двоє отримали подяки за активну допомогу в організації візитів в дитбудинки. Також були оголошені партнери Аукціону, які отримають свої грамоти особисто.

Наступним причаровував своїм голосом і грою Nick Ocean, соліст групи UNNEWSUAL, занурюючи в композиції в стилі інді-року. Думаю, кожен учасник в цей момент просто розслабився і віддався течії музики.

9tquYErQWUc
І наостанок найвитриваліші могли спробувати себе в танцях в стилі Modern Jazz під керівництвом Карини . На жаль, часу не вистачило вивчити рухи до кінця, але танцівниця своїм фінальним виступом показала прекрасне сплетіння пластичних рухів з музикою.

З Новим Роком!🎅 Натхнення і любові вам❤!

eZc8mNHIX7w

Залишити відповідь