Яскраві квартирники

Share

 Так вже історично сталося, що Тростянецька ФРІ неодноразово організовувала справжнісінькі квартирники, де можна  насолодилися поезією та прозою, живою музикою, теплою атмосферою та запашною кавою!

Певно, це вже стало доброю традицією та ввійшло в творчу “історію” тростянецькою молоді. І гріх не згадати ці чудові миті  якогось душевного піднесення та естетичної насолоди разом.


  • 6 березня 2015 рік – Стартував перший квартирник у “Центрі громадських ініціатив”, що стало викликом як для креативних організаторів, так і для талановитих учасників, для яких нова подія у місті стала дійсно несподіванкою! Натомість все пройшло на вищому рівні, а глядачі ще довго “дякували” у соціальних мережах своїми щирими відгуками.

6
1  7

  • 2 травня 2015рік – За численними проханнями тростянчан був проведений другий квартирник у кафе “Ліга чемпіонів”. Якщо описати захід коротко – домашнє тепло, драйв та незабутні емоції! Ба більше, була смачна фірмова піца і довгі прогулянки вечірнім містом разом з новими друзями-учасниками.

3_Ssbe1UgcU

gYkV-T72wyw

ZBUJ-MBXOYg

  • 7 червня 2015 рік – Виступ музичного гурту “Fokks” у вже звичному “Центрі громадських ініціатив”. Молоді виконавці з м.Суми подарували нам нові ліричні композиції, теплі розмови та “спекотні” жарти.

i1V0tIgfqmU

Q_5J6uckbXg

H0Obf0VYQyg

  • 21 листопада 2015 рік – Найбільш вибуховий квратирник: і за списком виконавців, і за тривалістю у часі, і за організацією високо рівня! Це був благодійний вечір, а всі вилучені кошти пішли на лікування  Дуная Владика, хворого на лімфому Беркітта. Неймовірно приємно за те, що завдяки Тростянецькій ФРІ подібні заходи позитивно вітаються місцевою публікою та дарують всім неймовірний потужний заряд та невичерпне натхнення!

CBKwPj4K6s0

IrNUt6uzK88

TwvLqDOkjOs

Попереду 2016 рік. Загадковий та прекрасний у своїх можливостях. А ми продовжимо традицію дарувати тростянчанам музично-поетичну насолоду…

Квартирник у Тростянці

Fokks у Тростянці

Благодійний квартирник |LOVE AND PEACE|

Залишити відповідь