Фандрейзинг: вуличний університет у Сумах

Share

 

 

У час, коли народ починає утеплятись і кутатись у ковдри по домівках, Сумська ФРІ запропонувала містянам зігрітись знаннями. 29 листопада 2015 року у приміщенні Сумської муніципальної галереї відбулася відкрита лекція на тему «Фандрейзинг».

PicsArt_1448883117259

Спікером стала Олександра Бакун – ресурсний директор ГО  «Агенція Розвитку Громадянського Суспільства», координатор міжнародних проектів ВМГО «ФРІ», людина, яка переклала комікси Марвел та допомагала зробити «Вконтакті» мультимовним, тренер Єврокомісії і міжнародної мережі YEU.

Протягом зустрічі Олександра ділилася зі слухачами знаннями і досвідом, як і де здобути ресурси для втілення вашої ідеї чи проекту, як зацікавити потенційного «донора». Також спікер поділилася методами організації власного часу, аби стати професіоналом, розказала про шляхи пошуку джерел фінансування, та подальшого підтримування зав’язків із ними.  «Найголовніше завдання фандрейзера не в грошах, а в діях щодня» – наголошує Олександра.

У практичній частині учасники вчилися формулювати листи підтримки для потенційних «донорів». Отже, кілька порад від Олександри:

  1. Лист підтримки має чітко відповідати на 10 запитань. Зокрема: Хто ви? Яка ціль проекту? Чому саме ваш проект важливий? Що станеться, якщо проект не буде реалізований? Скільки ресурсів потрібно? Хто може надати ці ресурси?
  2. Ваші цілі і мотиви повинні відповідати цілям організації, до якої Ви звертаєтесь із листом підтримки.
  3. Напрацьовуйте досвід. Кількість із часом переросте у якість.
  4. Шанс отримати фінансування збільшується, якщо розмова відбудеться «на живо». Перед зустріччю варто надіслати електронного листа.
  5. Залишайте свої контакти під час зустрічей.

PicsArt_1448882988264

Наприкінці лекції учасники мали можливість презентувати ідеї власних проектів та отримали поради щодо їх успішної реалізації в майбутньому.

Команда ВМГО «ФРІ» у м. Суми висловлює подяку Олександрі Бакун та учасникам за активну участь. Також  Сумській муніципальній галереї за надане приміщення та допомогу в організації заходу!

 

 

Залишити відповідь