Як пройти співбесіду?

Share

T2waN3SqV74А ми вже знаєм  «Як пройти співбесіду», бо даний тренінг в рамках проекту С.О.В.А. відбувся 23 грудня. І цю інформацію ми дізнались  від керівника відділу кадрів Львівської міської ради та програми стажування «Перший кар’єрний крок» – Галини Бордун.

Всі учасники мали  можливість  «продати» себе і зрозуміти, що процес відбору персоналу  розпочинається вже із знайомства.

TftZDb9CjTM

Кожен – індивідуальність, і, основне завдання зрозуміти – «Хто Я?» і «Що Моє?» і шукати не «вільну вакансію», а «місце роботи», те місце, де «Я»  хочу працювати.

Також пані Галина поділилась специфікою відбору, в якій зазначила, що в   резюме не потрібно фантазувати, тому що в більшості випадків це може Вам зашкодити, не пишіть, що ви комунікабельний,  коли Ваш темперамент меланхолік, зрозумійте, робота від Вас вимагатиме як мінімум 8 годин щодня 5 днів на тиждень протягом років, тому  робіть те, що Вам подобається.
Окрім описаних вище аспектів, ми дізнались багато інших цінних порад щодо правильної реалізації та пошуку себе в професії. Кожен зміг усвідомити важливість  професійного вибору та надихнутись на пошук того місця праці, в якому він зможе віддавати всього себе та отримувати задоволення від роботи.
Щиро дякуємо Галині Бордун за надзвичайно цікавий та захоплюючий тренінг, а також всім учасникам, було приємно з Вами працювати, Ви хороша команда. Чекаємо  Вас на наступні заходи.

З повагою Львівська ФРІ https://vk.com/fri.lviv
https://www.facebook.com/fri.lviv

Залишити відповідь