Презентація ФРІ у Мелітополі

Share

15 грудня у ДК ім.Т.Г.Шевченко відбулась презентація осередку ФРІ у Мелітополі.

На заході був присутній студентський актив Мелітополя: студенти вишів, коледжів та шкіл.
Відкривали зустріч головний спеціаліст управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Несват Тетяна, а також голова Мелітопольського осередку ФРІ – Паращевіна Віолетта.

Розповідали про Фундацію Регіональних Ініціатив запрошені гості з інших міст. Це і голова Запорізького осередку – Аліна Жива, що розповіла як саме ФРІ допомагає молоді розвиватись, ії колежанка Наталія Дмитренко, що детально пояснила про громадську активність в організації, а також Дмитро Беш – член Тернопільського осередку, який познайомив з вже відомою всеукраїнською акцією “Твоя країна”.

Окрім презентації осередку в рамках заходу відбулось урочисте нагородження еко-активістів міста. Зокрема це студенти, що не перший рік приймають участь у екологізації Мелітополя – Зробимо Україну Чистою, Дерево миру та міські суботники.

Команда мелітопольського ФРІ вже має деякі плани на майбутнє – це як проведення традиційних акцій та заходів (ЗУЧ, Твоя країна), так і нових – “Привітай Мелітополь з Новим роком”, “Купуй побачення”, ряд соціальних реклам про бездомних тварин, а також дітей сиріт та ін.

Команда ФРІ Мелітополя висловлює подяку спонсорам заходу: Научно-методичному центру освіти дорослих МДПУ ім.Б.Хмельницького за допомогу в організації кава-брейку, керівництву МДПУ ім.Б.Хмельницького за надане житло іногороднім гостям заходу, БО “Розвиток Майбутнього”, а також управлінню молоді та спорту Мелітопольської міської ради.

Залишити відповідь