Місяць благодійності з ФРІ

Share

ФРІ+ присвятило місяць грудень благодійності,  де кожен учасник дюжини заходів зможе передати у світ часточку добра і тепла своєї душі. Ставши частиною добрих змін кожен учасник подій від ФРІ спробував зробити світ кращим.

ФРІ+ відкрив місяць благодійності переглядом кінострічки «Заплати наперед». Фільму, головною ідеєю якого є те, що якщо кожен передасть добру справу, будь то щось маленьке та зігріваюче як комплімент чи обійми, або велике як врятоване життя, то хвиля людяності накриє суспільство.

До того ж у рамках проекту «ФРІ+ Cinema Club» грудень оголошений місяцем соціального кіно.

Усім нам хочеться до дня Святого Миколая отримувати подарунки, але робити їх значно приємніше. ФРІ+ відвідали спеціалізовану школу-інтернат в Краківці. Наступного року ФРІ Plus Львів обов’язково продовжить подібні візити, і старатиметься робити їх частіше.


UKUpg4afoRM

А от як це бути Святим Миколаєм ? Фрішники змогли зробити приємні сюрпризи незнайомим людям і отримати приємні подарунки у рамках акції «Відчуй себе Миколаєм, подаруй щастя іншим».

Також ФРІ+ приєдналося до проекту спрямованого на популяризацію донорства в Україні. У ході заходу 25 людей стали донорами 11250 мл крові.

Життя –  найцінніша річ у світі тож дякуємо усім, хто пожертвував частинку себе для того щоб врятувати життя іншим. Бережемо своє здоров’я і готуємось до наступних здач !

Але щоб зробити світ кращим інколи достатньо простих обіймів. Тож 20 грудня ФРІ+ подарує часточку добра та тепла іншим приєднавшись до акції «Вільних обіймів»  ФРІ Плюс запрошує усіх бажаючих подарувати свої обійми випадковим перехожим та зарядитись позитивними емоціями для нових звершень.

J18fruhCAXU

А між тим місяць благодійності триває, і вже 24 грудня, відбудеться “Благодійний вечір від ФРІ”.  Захід об’єднає в собі благодійний фрі-маркет, де кожен зможе обміняти речі ,які вже неактуальні для нього, але можуть виявитись потрібними для інших, на щось цікаве для себе. Також у рамках вечора відбудеться благодійна виставка мистецьких робіт львівських художників-початківців.

Запрошуємо всіх долучитись до наших заходів та приєднатись до нашої хвилі добра.

Будьте тими змінами, які ви хочете бачити навколо

Махатма Ганді

Залишити відповідь